Nod32-ESET Smart Security 7.0.302.8

نسخه جدید جایگزین شد.

امنیت بزرگترین چالش پیش روی دنیای مجازی است. حساس ترین اطلاعات شرک ها و سازمان حتی افراد بر اثر نبود امنیت در فضای مجازی به سرقت و نابودی می روند. اطلاعاتی که ارزش آنها می تواند با جان انسان برابری کند اطلاعاتی که در صورت نابودی ممکن است برای یک جامعه و کشور خطر داشته باشد. فضای مجازی همانقدر که زندگی بشر را دگرگون و پیشرفته کرده است. به همان اندازه امنیت فکری و جانی بشر را نیز تهدید می کند. پاک شدن اطلاعات یک کامپیوتر ممکن است در صورت عدم میلیاردها دلار به یک شرکت ضرر وارد کند. به همین خاطر است که افراد و سازمان در دنیای مجازی امنیت را اولویت خود قرار می دهند. بزرگترین عامل تهدید امنیت در فضای مجازی ویروس ها و هکرهای سازنده آنها هستند. هکرهای که گاه از ویروس برای نابودی و هک سیستم مورد نظر استفاده می کند. ورود یک ویروس یا فایل مخرب به کامپیوترهای یک شرکت می تواند باعث اطلاعات حساس آن را نابود سازد و باعث ضرر و زیان مالی و فکری به آن گردد. تنها را تامین امنیت در فضای مجازی استفاده از نرم افزار های امنیتی مثل آنتی ویروس است. سیستم کامپیوتری که به اینترنت متصل است. در صورتی که به آنتی ویروس مجهز نباشد ممکن است در کوتاه از کار انداخته شود. و اطلاعات آن ویروسی گردد. شرکت اسمارت سکیورتی یکی از چند شرکت برتر در زمینه ساخت نرم افزار های امنیتی همیشه بهترین آنتی ویروس ها را ارائه داده است. دو محصول بزرگ این شرکت یعنی Nod32-ESET Smart Security و NOD32 Antivirus v7.0.302.0 جز 5 آنتی ویروس برتر جهان هستند و در کشور ما نیز به خاطر سهولت آپدیت آنها استفاده بسیار زیادی دارد.

 Eset Smart Secutiry  کامل ترین محصول امنیتی شرکت Eset می باشد نسخه جدید آن یعنی Nod32-ESET Smart Security 7.0.302.8 Final  که در آن تمام قابلیت های یک برنامه امنیتی مانند آنتی ویروس، آنتی اسپای ور و فایروال را جمع آوری کرده است . یکی از دلایل موفقیت این نرم افزار این است که این نسخه دارای تمام ابزارهای لازم برای یک کاربر که هم می خواهد سیستمش در برابر ویروس های رایانه ای و فایل های مخرب اینترنتی محفوظ باشد ، بسیار مناسب است . در ضمن استفاده کم از سیستم و کم نشدن سرعت سیستم و هنگ نکردن پیاپی سیستم در هنگامی که آنتی ویروس در حال فعالیت می باشد ، باعث شده که کاربر احساس راحتی را در هنگام استفاده از یک آنتی ویروس قوی و سبک را به این نرم افزار داشته باشد .  با نرم افزار Eset Smart Secuirty دیگر نگران ورود ویروس های رایانه و اینترنتی نباشید . زیرا این نرم افزار در هر لحظه سیستم شما را به طور اتوماتیک چک کرده و دیگر نیازی نیست شما خودتان بخش های مختلف سیستم را هر لحظه اسکن کنید . با Live Scan نود32 دیگر احتیاجی به این کارها نیست . این نرم افزار آخرین نسخه می باشد که در دیتابیس آن روش های شناسایی و از بین بردن آخرین ویروس های رایانه ای قرار دارد . این نرم افزار به صورت آفلاین و آنلاین قابل آپدیت است. شما می توانید جدیدترین آپدیت آن را از سا یت ای اس دانلود به صورت رایگان دریافت نمایئد.

مهمترین بخش های آنتی ویروس Eset Smart Secutiry:

–  ESET NOD32 Antivirus
اسکن اتوماتیک فایل ها و سیستم در صورت مشاهد ویروس- دیگر نیازی نیست که شما به صورت دستی سیستم را ویروس یابی کنید.

– ESET NOD32 Antispyware
چک کردن اتوماتیک سیستم در صورت اتصال سیستم به اینترنت جهت جلوگیری از ورود هرزه نامه ها و اسپم و ایمیل های مخرب به سیستم

– ESET Personal Firewall
دیوار آتش یکی از مهم ترین بخش های هر نرم افزار امنیتی است . این بخش یک دیوار مجازی ایجاد می کند که کنترل ورود و خروج اطلاعات را از کامپیوتر شما در دست دارد . در واقع دیوار آتش زمانی به کار می افتد که شما به اینترنت متصل می شوید و شروع به گردش در اینترنت می نمایید . این قسمت از ورود هکران و فایل های مخرب تروجان و کرم ها به شدت جلوگیری می کند . برای اتصال به اینترنت حتما به این بخش احتیاج دارید که در برنامه کامل Smart Security این بخش موجود است .

– ESET Anti Spam
بخش جلوگیری از ورود انواع اسپم ها مانند اسپم ایمیل ها که با کنترل نرم افزارهایی که به نوعی یکی از راه های ورود انواع اسپم ها هستند ، و از ورود بد افزارها به سیستم جلوگیری می کند.

قابلیت های کليدي نرم افزار :
– ThreatSense® technology تکنولوژی چک کردن کد ها برای پیدا کردن برنامه های مخرب مانند ویروس ها، برنامه های جاسوسی و …
– دارای موتور جستجو کننده ای بی نظیر و هوشمند برای پیدا کردن File هایی که مشکوک به آلودگی های جدید و ناشناخته هستند
– بستن و محافظت از تمام راههای نفوذ ویروس ها به سیستم شامل : SMTP، POP3، HTTP و all local و removable media
– جلوگیری از اجرا و انتشار File های آلوده به ویروس
– توانایی پاک کردن برنامه های مخرب فعال در حافظه
– پاک کردن آلودگی از File هایی که فقط خواندنی هستند. (مانند File های DLL در حال اجرا)
– اجرای خودکار در هنگام بالا آمدن ویندوز
– آپدیت آسان آنتی ویروس به صورت آفلاین و آنلاین
– سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز ویستا و ویندوز محبوب 8دیدگاه شما

نرم افزار های ضروری (به روز شده)