Rufus 1.3

آیا می دانید چگونه از طریق فلش مموری می توان ویندوز را نصب کرد؟ برای نصب ویندوز از روی فلش مموری شما به یک نرم افزار جهت بوت کردن فلش نیاز دارید. Rufus 1.3 بهترین نرم افزار برای بوتیبل کردن فلش مموری است. این نرم افزار اطلاعات موجود بر روی CD,DVD ویندوز را به همراه فایل iso بر روی فلش مموری کپی می کند. پس از انجام این مراحل فلش مموری شما مشابه یک dvd ویندوز می شود. سپس می توانید از طریق آن بر روی کامپیوتر و لپ تاپ ویندوز نصب کرد. با استفاده از این نرم افزار فلش بوتبیل می توانید تمامی نسخه ویندوز مثل ویندوز 8 را از روی فلش نصب کنید.باکس دانلود راهنمای نصب

download-دانلود با لینک مستقیم حجم:1mb

 پسورد فایل ها آدرس سایت می باشد: www.asdownload.netابتدا یک فلش مموری 4 گلیگ به بالاتر داشته باشید و تمامی اطلاعات موجود بر روی آن را انتقال یا پاک کرد. چون فلش جهت بوت شدن فرمت می شود.

سپس سی دی یا دی وی دی ویندوز را بر روی سیستم گذاشت. و از طریق نرم افزار Rufus 1.3 تمامی فایل های درون cd,dvd ویندوز را به فلش منتقل کرد.

با انجام این مراحل فلش مموری (usb)  شما بوت می شود.

 بعد از ساخت فلش مموری (USB) بوتیبل، حالا می توانید بر روی کامیپوتر و یا لپ تاپ خود ویندوز نصب کرد.

تذکر: قبل از شروع کار باید وارد بایوس سیستم شده و تنظیم کنید که دستگاه از روی پورت USB بوت شود. این گزینه معمولا در بخش Boot Setting در بایوس های مختلف وجود دارد.

بعد از این کار اگر فلش مموری وصل باشد و سیستم را ریستارت کنید، از روی فلش مموری بوت شده و نصب ویندوز شروع میشود.

 

 

این نرم افزار برای ساخت فلش مموری بوتیبل برای نصب ویندوزهای XP, 7, 8 کاربرد دارد.دیدگاه شما

نرم افزار های ضروری (به روز شده)