جدیدترین مطالب سایتجدیدترین مطالب تکنولوژی و فناوری • دیکشنری آکسفورد انگلیسی به آلمانی و آلمانی به انگلیسی با قابلیت تلفظ صوتی لغات

   

  یکی از نرم‌افزار‌های لازم و ضروری که همواره در گوشی موبایل خود به آن احتیاج داریم، نرم‌افزار دیکشنری است. داشتن یک دیکشنری خوب و جامع کمک زیادی به یادگیری شما در آموختن زبان خواهد کرد خصوصا اگر دیکشنری دلخواه شما قابلیت تلفظ صوتی کلمات را داشته باشد که کار برای شما بسیار راحتر خواهد شد دیکشنری یک دیکشنری صوتی و بسیار جامع که از محصولات دانشگاه آکسفورد می باشد این برنامه از سری دیکشنری‌های آکسفورد می‌باشد که برای ترجمه لغات و اصطلاحات زبان آلمانی به انگلیسی و بالعکس کاربرد دارد و دامنه لغات آن شامل لغات و اصطلاحات عمومی می‌باشد.

  قابلیت های کلیدی این دیکشنری:

  قابلیت ترجمه لغات آلمانی به انگلیسی

  ترجمه لغات انگلیسی به آلمانی

  قابلیت تلفظ صوتی لغات با تلفظ حرفه ای و روان

  داشتن بیش از ۵۰هزار لغات با تلفظ صوتی

  قابلیت افزودن دیکشنری های دیگر به آن

  روش کرک:

  ۱- ابتدا فایل‌ patch1.sis را ساین نموده و سپس آن را نصب کنید.

  ۲- سپس برنامه ConciseOxfordGerman_v2_0.sisx را ساین کرده و سپس آن را نصب کنید. دقت کنید که مدت زمان نصب برنامه کمی طولانی خواهد بود زیرا حجم برنامه روی هم رفته حدود ۹ مگابایت خواهد بود.

  ۳- فایل‌های patch شماره ۲تا ۴ را ساین کرده و سپس آنها را به ترتیب شماره نصب نمایید.

  ۴- دقت کنید که مدت زمان نصب برنامه کمی طولانی خواهد بود زیرا حجم برنامه روی هم رفته حدود ۶۰ مگابایت خواهد بود، ولی اگر این نصب دیکشنری را بدون تلفظ لغات می‌خواهید، می‌توانید فایل‌های patch 2 تا ۴ (مرحله۳) آن را نصب نکنید تا حجم برنامه به حدود ۹ مگابایت تقلیل یابد.

   
  نظرستان

  2 نظر برای “دیکشنری آکسفورد انگلیسی به آلمانی و آلمانی به انگلیسی با قابلیت تلفظ صوتی لغات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *