FingerSecurity

FingerSecurity یا اپلیکیشن امنیتی قفل گوشی با اثر انگشت.. قابلیتی که تا قبل از این فقط به گوشی های اپل اختصاص داشت. اما حالا دارندگان گوشی سامسونگ نیز می توانند از این قابلیت بهره ببرند. آن هم با استفاده از اپلیکیشن FingerSecurity که به شما امکان می دهد. تا قفل امنیتی گوشی سامسونگ را با اثر انگشت قفل یا باز کنید. سامسونگ اپلیکیشنی برای امنیت دستگاه‌های خود عرضه کرده است، کاربران از طریق این اپلیکیشن با اثر انگشت می‌توانند قفل صفحه خود را باز کنند و همچنین این اپلیکیشن به کاربران اجازه می‌دهد که با سنسور اثر انگشت از اپلیکیشن‌های دیگر محافظت کنند. سنسور اثر انگشت در دستگاه‌های هوشمند، امنیت را بالا می‌برد. سامسونگ در برخی از دستگاه‌های خود این قابلیت را به کار گرفته است، از جمله:  گوشی‌های «گلکسی اس ۶» و« گلکسی اس ۶ اج»، این سنسور مشابه سنسوری است که اپل در آیفون‌های خود استفاده می‌کند. سنسور اثر انگشت در دستگاه‌های سامسونگ، سه وظیفه اصلی را برعهده دارد: باز کردن قفل گوشی، لاگین کردن به حساب‌های کاربری و تایید کردن حساب کاربری سامسونگ.

حال سامسونگ اپلیکیشن “FingerSecurity”، را با امکانات فراوان امنیتی برای کاربران خود که گوشی‌های سامسونگی آ‌ن‌ها دارای سنسور اثر انگشت است، عرضه کرده است. این اپلیکیشن بسیار ساده است و کار کردن با آن بسیار آسان اما قابلیت‌های فراوانی برای محافظت از اپلیکیشن‌ها و احراز هویت دارد.

بعد از نصب این اپلیکیشن از گوگل‌پلی، می‌توانید تنها با اثر انگشت به اپلیکیشن‌هایی که می‌خواهید دسترسی داشته باشید. حال تنها با اثر انگشتی که هنگام فعال‌سازی سنسور آن را در دستگاه‌ خود ثبت کرده‌اید، به این اپلیکیشن‌ها امکان دسترسی دارید، البته این اپلیکیشن به شما این امکان را می‌دهد که یک رمز‌عبور هم وارد کنید، تا در صورتی که به هر دلیلی با اثر انگشت امکان دسترسی نداشتید، می‌توانید این رمز عبور را برای دسترسی به اپلیکیشن، وارد کنید. از دیگر ویژگی‌های این اپلیکیشن احراز هویت است، هنگام نصب اپلیکیشن جدید باید حتما اثر انگشت خود را وارد کنید.

این اپلیکیشن دارای یک نسخه پولی هم هست که ویژگی‌های بیشتری دارد. تم‌های متنوع، محافظت از طریق موقعیت جغرافیایی، و ویژگی انگشت خاص از ویژگی‌های بارز نسخه پولی این اپلیکیشن است.

4-FingerSecurity 1-FingerSecurity

2-FingerSecurity 3-FingerSecurity

 

 باکس دانلود

download-دانلود با لینک مستقیم حجم:14mb

 پسورد فایل ها آدرس سایت می باشد: www.asdownload.net

دیدگاه شما

نرم افزار های ضروری (به روز شده)