جدیدترین ورژن word 2016 برای اندروید

Microsoft Word 2017 for android

مشابه نسخه ویندوزی آفیس 2016

 

Microsoft Word 2016 for android

Microsoft Word کاربردی ترین برنامه کامپیوتر بعد از ویندوز است. که بیش از 99 درصد سیستم های کامپیوتر و حتی موبایل به آن مجهز هستند. برنامه قدرتمند برای ویرایش و تایپ متون است. یک اپلیکیشن با امکانات کامل برای اندروید و کسانی که می خواهند از نرم افزار word استفاده کنند. این اپلیکیشن اکثر امکانات نسخه ی کامپیوتر آن را در خود جای داده است. و بر اساس جدیدترین ورژن آفیس 2016 ساخته شده است. به راحتی تایپ کنید. جدول بسازید. از shapes و دیگر اشکال نرم افزار ورد در متون خود به کار ببرید. تصاویر دلخواه را در متن وارد کنید. در نهایت متن خود را با فرمت قابل مشاهده بر روی کامپیوتر یعنی فرمت doxs و doc ذخیره کنید. این برنامه بر روی اندروید 4.4+ قابل نصب است. و به یک گیگ حافظه نیاز دارد.

این اپلیکیشن به شما این امکان رامی دهد تا فایل و اسناد word را بر روی SharePoint, Google Drive, Box, Dropbox  و.. ذخیره سازی کنید. یا آنها را بر روی حافظه اندروید ذخیره سازی کنید. Microsoft Word APK بهترین و آسانترین برنامه ساخت و ویرایش فایل های آفیس (word) است. که بیش از 10 میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده است. این برنامه به صورت رایگان از ای اس دانلود قابل دانلود هست. مایکروسافت جهت سرعت و عملکرد بهتر مجموعه آفیس آن را به صورت جداگانه نیز ارائه داده است. تا هم سرعت بالاتری داشته باشند. و هم مطابق نیاز کاربر باشند. و سریعتر اجرا شوند.

Microsoft Word 2016- for android

Microsoft Word-2016 for android

Microsoft Word 2016

Saveباکس دانلود راهنمای نصب

download-دانلود با لینک مستقیم حجم:65mb ( مخصوص تبلت ها ) راهنمای نصب مطالعه شود.

Microsoft Office Mobile-دانلود با لینک مستقیم حجم:28mb

 

 

 پسورد فایل ها آدرس سایت می باشد: www.asdownload.net1 – برای استفاده ی بدون مشکل و عالی از برنامه Microsoft Word Preview تبلت شما باید دارای صفحه نمایش ۷ اینچی و بالاتر باشید.

2 – این برنامه تنها برروی تبلت های با اندروید بالای ۴.۴ (کیت کت) نصب می شود و اگر تبلت شما دارای اندروید کمتر از ۴.۴ است به هیچ وجه دانلود نکنید.

3- برای اجرا و استفاده ی بدون مشکل از نرم افزارهای این پکیج باید حداقل رم ۱ گیگابایت خالی داشته باشید. منظور از رم ، رم سخت افزاری هست که با پارامترهای ۵۱۲ و … در کامپیوتر شناخته می شود.دیدگاه شما

نرم افزار های ضروری (به روز شده)