Stellar Phoenix Windows Data Recovery - Professional

Windows Data Recovery Professional آنطور که شرکت سازنده اش ادعا می کند نرم افزاری حرفه ای برای بازیابی اطلاعات از دست رفته ویندوز بر اثر خرابی هارد دیسک, یا فرمت شدن درایوها و پاک شدن اشتباهی اطلاعات هست. و به راحتی اطلاعات پارتیش حذف شده را بایابی می کند. و تمامی اطلاعات پاک شده از فولدرها, هارد دیسک و ..را بازیابی می کند. مهم نیست که چگونه فایل های شما پاک شده اند. حذف یا بر اثر خرابی هارد دیسک, ویروس, فرمت شدن, پاک شدن اشتباهی اطلاعات. مهم قدرت ریکاوری این نرم افزار است. که تا حدود قابل به ریکاوری فایل های از دست رفته است. بازیابی تمامی‌عکس‌های حذف شده، فرمت شده یا گم شده از تمامی‌انواع‌هارد درایوها، USB و کارت‌های حافظه و پشتیبانی از ریکاوری USB از دیگر قابلیت های این نرم افزار هستند.

قابلیت های نرم افزار ریکاوری Stellar Phoenix Windows Data Recovery:


– بازیابی اطلاعات از پارتیشن‌های فرمت شده و باز گرداندن تمامی‌اطلاعات از دست رفته آنها.
– بازیابی پوشه‌ها و فایل‌های فرمت شده از پارتیشن‌ها.
– بازیابی تمامی‌عکس‌های حذف شده، فرمت شده یا گم شده از تمامی‌انواع‌هارد درایوها، USB و کارت‌های حافظه.
– بازیابی اطلاعات از رسانه‌های نوری صدمه دیده شامل دیسک‌های CD/DVD, CD ROM, CD-RW, DVD, DVD-RW, Blu-ray.
– بازیابی Raw ، از گزینه‌های نرم افزار برای بازیابی اطلاعات و فایل‌های ویژه از انواع‌هارد درایو و USB می‌باشد. با انتخاب نوع فایل می‌توانید سریعاً به فایل مورد نظر دسترسی پیدا کنید.
– بازیابی صوت و ویدئو برای بازگرداندن تمامی‌موزیک‌ها، ویدئوها ، فیلم‌ها و فایل‌های متحرک یا تمامی‌فایل‌های رسانه ای دیگر.
– پیش نمایش عکس‌ها قبل از بازیابی آن برای انتخاب صحیح.
– بازیابی پایگاه داده‌های مختلف شامل Oracle, SQL Server, MS Access و … در صورت حذف و یا گم شدن و بازگرداندن ساختار اولیه آن.
– جستجو برای حجم‌های گم شده که قبلا روی‌هارد درایو وجود داشته اند. بدین ترتیب می‌توانید فایل‌های حذف شده، فرمت شده و یا گم شده را از حجم‌های انتخابی بازگردانید.
– آپدیت کاملاً خودکار این نرم افزار.

– قابل نصب بر روی ویندوز 7 , 8 و 10باکس دانلود

download-دانلود با لینک مستقیم حجم:23mb

 پسورد فایل ها آدرس سایت می باشد: www.asdownload.net

دیدگاه شما

نرم افزار های ضروری (به روز شده)