Abelssoft AntiRansomware

Abelssoft AntiRansomware 2018

Abelssoft AntiRansomware یک نرم افزار ضد باج گیر برای محافظت از فایل های سیستم مثل فیلم، عکس، موزیک و سایر اطلاعات حیاتی در برابر باج افزارها و هکرها است. این نرم افزار با شناسایی باج افزار از رمز گذاری فایل ها توسط آنها جلوگیری می کند. بسیاری از تروجانها در حال حاضر نقش مجرمان را بازی می کنند، در سیستم شما وارد می شوند، همه فایل های مهم را رمزگذاری می کنند و پس از آن، برای دریافت کلید رمزگشایی، شما باید پول آنها را پرداخت کنید. رمزگذاری فایل ها و قفل کردن سیستم های کامپیوتری با استفاده از باج افزار یکی از راه های کسب درآمد هکرها به شمار می آید. آنها با ارسال یک ویروس باج افزار بر روی سیستم شما تمامی فایل و اطلاعات حیاتی مثل فیلم،عکس، داده های سیستم و فایل های حیاتی را شناسایی سپس رمزگذاری و مخفی می کنند. در نهایت از شما می خواهد اگر می خواهید به فایل ها دسترسی داشته باشید. باید مبلغ ذکر شده را به عنوان باج پرداخت کنید. تا سیستم شما آزاد و فایل ها رمزگشایی شود. هکرها برای آنکه ردیابی و شناسایی نشوند. مبلغ باج را از طریق بیت کوین دریافت می کنند.

Abelssoft AntiRansomware با فعالیت در پس زمینه سیستم به محض شناسایی اقدامات مشکوک مثل تغییر در فایل های کامپیوتر عملیات باج افزار را متوقف و سپس ویروس باج گیر از سیستم حذف می کند. این نرم افزار با اسکن پیچیده فایل های سیستم قادر است تا قویترین حملات از جانب مجرمان اینترنتی را شناسایی و دفع کند. حتی اگر فایل های بسیار مهمی دارید می توانید پوشه یا فایل مد نظر را به نرم افزار معرفی کرد. تا از هر گونه تغییر و عملیات مشکوک بر روی آن جلوگیری کند.

حتی اگر بهترین آنتی ویروس را بر روی سیستم داشته باشید پیشنهاد می کنم برای جلوگیری از هک شدن سیستم توسط باج افزارها یک نرم افزار ضد باج گیر قدرتمند در کنار آنتی ویروس نصب کنید.

Many Trojans these days play the role of extortionists, getting to you in the system, they encrypt all important files and then, in order to get the decryption key, you have to pay them money. The AntiRansomware program was created in order to immediately raise the alarm as soon as suspicious actions begin to occur in your system. According to the authors, the software works in background mode and has sophisticated scanning algorithms and is able to calculate almost any extortionist in your system. Once the danger is found, you will be given information on how to deal with it.

download-دانلود با لینک مستقیم حجم:30mb

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی