نرم افزار سه بعدی ساز Agisoft Metashape Pro با قابلیت های فتوگرامتری

نرم افزار سه بعدی ساز Agisoft Metashape Pro 1.6.5.11249 با قابلیت های فتوگرامتری

ای جی سافت نرم افزاری پیشرفته است که قابلیت های فتوگرامتری را گسترش می دهد. Metashape pro می تواند تصاویر RGB یا چند طیفی را از هر دوربین دیجیتال، از جمله سیستم های دارای چندین دوربین پردازش کند. این نرم افزار می تواند تصاویر را به ابر نقطه متراکم، مدل های چند ضلعی دارای بافت، ارتوفوتوها با ارتباط جغرافیایی و مدل های دیجیتال زمین (DTM) تبدیل کند.

Agisoft Metashape Professional Free Download

رویکرد حرفه ای

نتایج پس از پردازش اجازه می دهد تا از تحریف سایه و بافت از سطوح مختلف محاسبه شود. شاخص های پوشش گیاهی را محاسبه کرده و نسخه هایی را برای رویدادهای کشاورزی ایجاد کنید، ابرهای نقطه ای را طبقه بندی کنید.

اتوماسیون یا عدم دخالت عوامل خارجی

پردازش تصویر کاملاً خودکار است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که عکس ها را در پروژه بارگذاری کنید و منتظر نتیجه باشید. و این یعنی عدم دخالت عوامل خارجی در امر پردازش تصاویر که به صورت کاملا هوشمندانه صورت می گیرد.

از قالب های محبوب پشتیبانی می کند

با استفاده از این نرم افزار سه بعدی می توانید مدل های سه بعدی را در هر قالب دلخواه ذخیره کنید:
این برنامه از قالب های 3DS ، OBJ ، VRML ، COLLADA ، PLY ، FBX، Alembic Stanford PLY ، STL ، Autodesk FBX ، Autodesk DXF (به شکل Polyline یا 3DFace) ، U3D و Adobe PDF 3D و تمامی قالب های سه بعدی پشتیبانی می کند.

با برنامه Metashape Pro فتوگرامتری آسان است

برنامه ای جی سافت متا شیپ از روش های فتوگرامتری کلاسیک همراه با الگوریتم های مدرن استفاده می کند. این فناوری ها امکان ایجاد همه کاره تحلیل عکس و سیستم مدل سازی سه بعدی با رابط کاربر پسند را فراهم می کنند. پردازش خودکار نتایج دقیق را بدون هیچ تلاش اضافی امکان پذیر می کند.
در عین حال ، Metashape برای حرفه ای ها بسیار مفید است. شما می توانید کیفیت مدل خروجی را با تنظیم دقیق پارامترها کنترل کنید ، فضای کاری را برای نیازهای خاص شخصی سازی کنید و از توابع پیشرفته مانند حالت استریو یا اسکریپت های پایتون استفاده کنید.

طبقه بندی خودکار

طبقه بندی خودکار می تواند به این معنی باشد که نقاط را به کلاسهایی مانند زمین ، ساختمانها ، پوشش گیاهی ، جاده ها و غیره مرتب کند. در واقع این طبقه بندی خودکار محیط کار را برای شما آسانتر می کند و همچنین امکان دسترسی به هر محیط را سریعتر می کند.

Agisoft Metashape pro یک ابزار پرکاربرد و بسیار ضروری است که ساخت عکس  های سه بعدی را بسیار آسان می کند. اکنون شما علاقمندان عزیز می توانید این برنامه را با لینک مستییم از سایت ای اس دانلود مرکز دانلود برنامه اندروید و کامپیوتر می باشد.

دانلود نسخه 32 بیتی با لینک مستقیم حجم:139mb

دانلود نسخه 64 بیتی با لینک مستقیم  حجم:163mb

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی