AnyMP4 Screen Recorder

AnyMP4 Screen Recorder یکی از بهترین نرم افزار های ساخت فیلم آموزشی و فیلمبرداری از صفحه کامپیوتر یا لپ تاپ و محیط ویندوز با کیفیت بالا و خروجی حجم کم می باشد. بدون هیچ گونه پیچیدگی خاصی از صفحه مانیتور فیلم و عکس بگیرید. حتی قابل اتصال و استفاده از میکروفن و وب کم لپ تاپ برای ساخت آموزش چند رسانه ای نیز امکان پذیر می باشد.

تاکنون نرم افزار های مختلفی جهت ساخت فیلم آموزشی معرفی کرده ایم. که معروف ترین آنها نرم افزار کمتازیا می باشد. هر کدام از این برنامه دارای پیچیدگی ها و مشکلات خاص خود هستند. که مشکل مشترک همه آنها ارائه ندادن فیلم خروجی با کیفیت MP4 برای پخش مستقیم بر روی دیگر پلیر ها می باشد. بکله باید فیلم پس از ضبظ توسط خود نرم افزار دوباره رندر و خروجی با فرمت دلخواه بگیرید.

اما نرم افزار AnyMP4 Screen Recorder فیلم گرفته شده را به صورت مستقیم با فرمت mp4 ذخیره می کند. و حتی می توان تنظیم کرد که صدای زمینه و صدای خودتان را به صورت همزمان ذخیره کرد. یعنی یک آهنگ ملایم در پس زمینه پخش کنید و خودتان در حین فیلم برداری از محیط برنامه دلخواه توضیحات لازم را ارائه کنید. این برنامه نسبت به دیگر برنامه های مشابه از حجم کم و امکانا بسیبار بهتری برخوردار هست.

x86-دانلود نسخه نصبی با لینک مستقیم حجم:20mb

x64-دانلود نسخه نصبی با لینک مستقیم حجم:21mb

نسخه قابل حمل

دانلود نسخه پرتابل با لینک مستقیم حجم:25mb (بدون نیاز به نصب)

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی