دانلود Ashampoo Privacy Protector - نرم افزار امنیت حریم خصوصی

دانلود Ashampoo Privacy Protector - نرم افزار امنیت حریم خصوصی

Ashampoo Privacy Protector نرم افزاری است برای محافظت از حریم خصوصی شما در اینترنت و کامپیوتر است. با پاکسازی ردپای شما در اینترنت از مرورگرها و کامپیوتر از حریم خصوصی شما محافظت می کند. تا کسی نتواند شما را ردیابی کند. که به ما اجازه می دهد هر گونه اطلاعات را با امنیت کامل ذخیره کنیم. و آنها را با تکنولوژی AES256 رمزگذاری کند. همچنین فایل ها و رسانه های مختلف را به صورت غیر قابل ریکاوری حذف کنید. به گونه ای که به هیچ وجه کسی نتواند آنها را بازیابی کند. حتی توسط شرکت هایی که کار ریکاوری را انجام می دهند. این نرم افزار فایل را رمزگذاری و رمزگشایی می کند. و می توان برای هر فایل یک رمز عبور جداگانه اختصاص داد. همچنین با اسکن کامل سیستم مشکلات امنیتی که حریم خصوصی شما را به خطر می اندازد رفع می کند. با Ashampoo Privacy Protector  می توانید فایل ها را رمزگذاری و رمزگشایی کنید. به این ترتیب فایل هایی را که نیاز دارید فقط خود شما به آنها دسترسی داشته باشید. را رمزگذاری کرده و دیگر کسی نمی تواند آنها را مشاهده، یا حذف کند. برای امنیت بیشتر به شما این امکان را داده است تا از فلش به عنوان کلید های هوشمند استفاده کرد. که شما را از بخاطرسپاری رمزهای عبور طولانی و دشوار بی نیاز می کند.

Ashampoo یکی از بهترین شرکت های فعال در حوزه نرم افزار های امنیتی و کامپیوتر است. وقتی برنامه ای ساخت این شرکت هست باید به آن اعتماد کرد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Ashampoo Privacy Protector:
– رمزگذاری و رمزگشایی اطلاعات خصوصی
– امکان آرشیو نمودن و رایت داده ها با امنیت بالا
– امکان استفاده از درایوهای فلش به عنوان کلید های هوشمند
– امکان استفاده از فایل ها و تصاویر به جای رمز عبور
– حذف اطلاعات حساس به طور کامل و برای همیشه که به هیچ وجه بازیابی نشوند.
– پاکسازی سیستم از ردپاهای اقدامات کاربر (مانند کش ها، اسناد، فایل ها و لینک هایی که اخیراً مورد استفاده قرار گرفته اند)

 

download-دانلود با لینک مستقیم حجم:20mb

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی