Auto Dialer Expert

2020 07 24 131628

Auto Dialer Expert – با وجود تنوع راه های ارتباطی هنوز هم ارتباط تلفنی برای بسیاری از افراد بر راه های ارتباطی دیگر اولویت دارد چرا که ارتباط تلفنی و دریافت صدای مخاطب بهترین و با کیفیت ترین راه ارسال و دریافت معنای واقعی پیام است. نرم افزاری که می خواهیم به شما معرفی کنیم توسط lithiumS تولید شده و توسعه یافته است. این برنامه به گونه ایی طراحی شده است که شما می توانید شماره مورد نظر خود را به برنامه بدهید تا در بازه های زمانی با آن تماس بگیرد. شما می توانید از روش های شماره گیری زیر استفاده کنید:
– زمانی که وارد می شوید شماره گیری کنید. پس از اینکه مشترک تلفن را برداشت ، شماره گیری پایان می یابد.
– شماره گیری با پارامترها: تعداد تماس ، مدت زمان تماس ، تاخیر بین تماسها.
– شماره گیری با استفاده از برنامه ای که برای تماس های پیش فرض از آن استفاده می کنید. در این روش نمی توان مدت زمان تماس را تعیین کرد.  ب
رای دو روش اول ، شما باید برنامه را به عنوان پیش فرض برای تماس انتخاب کنید. با خروج استاندارد از برنامه ، از شما خواسته می شود برنامه معمول خود را برای تماس ها برگردانید. همچنین ، می توان بعداً در این برنامه یا در تنظیمات Android انجام داد. با این برنامه می توانید می توانید به طور متوالی با چند شماره تلفن تماس بگیرید. می توانید لیست شماره گیری را در زمان واقعی مدیریت کنید. این گزینه در برگه لیست شماره گیری مجدد خودکار موجود است.

دیگر امکانات برنامه اندرویدی Auto Dialer Expert:

-برقراری تماس خودکار با مشترکان
-تعیین بازه زمانی برای تماس دوباره
-امکان اضافه کردن لیستی از شماره ها
-تعیین برنامه دلخواه برای برقراری تماس با آن

دانلود فایل نصبی کامل برنامه با لینک مستقیم حجم:3mb

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی