Bitdefender Adware Removal Tool 1.1.8.1668 - نرم افزار حذف بدافزارهای تبلیغاتی و مزاحم

Bitdefender Adware Removal Tool 1.1.8.1668 - نرم افزار حذف بدافزارهای تبلیغاتی و مزاحم

Bitdefender Adware Removal Tool 1.1.8.1668 یک نرم افزار قدرتمند برای خذف بدافزارهای تبلیغاتی, مزاحم و برنامه های جاسوسی, نوار ابزار تبلیغاتی بر روی مرورگر ها, افزونه های نصب شده بر روی مرورگر, از روی کامپیوتر می باشد. و با اسکن اتوماتیک کامپیوتر بدافزارهای تبلیغاتی و جاسوسی را شناسایی, سپس نسبت به حذف آنها اقدام می کند. همانطور که می دانید Bitdefender قویترین آنتی ویروس جهان را دارد. پس باید بر روی قدرت و مانور این نرم افزار که گوشی از کار آنتی ویروس را انجام می دهد. حساب کرد. یکی از راه های جاسوسی از سیستم شما همین نوارابزارها تبلیغاتی هستند. که اطلاعات مهم سیستم شما را به سیستم منبع کد ارسال می کنند. معمولا این نوع برنامه های مخرب زیاد دیده می شوند. خصوصا برای کسانی که آشنایی کامل با کامپیوتر ندارند. بر روی سیستم و مرورگرها نصب می شوند. و به صورت بنرهای تبلیغاتی ظاهر می شوند. پس اگر می خواهید یک سیستم بدون بدافزار تبلیغاتی و کاملا پاکسازی شده داشته باشید. از نرم افزار Bitdefender Adware Removal Tool  در کنار آنتی ویروس استفاده کنید. بر روی تمامی نسخه های ویندوز از جمله windows 10 نصب و تست شده است.

ویژگی های نرم افزار Bitdefender Adware Removal Tool:

Bitdefender Adware Removal TOOL  ابزاری ساده است که  شما را از شر  این برنامه ها و  محافظت از کامپیوترتان  به صورت رایگان کمک می کند.
*حذف نوار ابزارها، add-ons و دیگر برنامه های ناخواسته
* اسکن کل کامپیوتر در تلاش برای پیدا کردن ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، نوار ابزار و add-ons های نصب شده مرورگرو دیگر مولفه های مشابه که ممکن است  بر عملکرد کامپیوتر شما تاثیر منفی بگذارند.
*حذف کامل برخی از اجزای ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا نوار ابزار ممکن است  باعث راه انداری  مجدد کامپیوتر شما شوند
*یافتن و حذف  اجزای ابزارهای تبلیغاتی مزاحم
* حذف برنامه های ناخواسته و نوار ابزارها و افزونه های آزار دهنده
* افزایش سرعت و راندمان سیستم با متوقف کردن برنامه های مزاحم
*کاربری ساده و انجام تمام عملیات اسکن و شناسایی با یک کلیک
و …

 

download-دانلود با لینک مستقیم حجم:43mb

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی