تکنولوژی و فناوریموبایل

آموزش حذف دائمی و موقت اکانت اینستاگرام

اینستاگرام یکی از بزرگترین اپلیکیشن های فیس بوک هست. که بیش از 500 میلیون کاربر در ایران و سراسر جهان دارد. و میلیاردها عکس بر روی این شبکه ذخیره شده است. این شبکه اجتماعی در عین جذابیت برای بعضی دردسر ساز است. و دیر یا زود می خواهند از آن به طور کامل خداحافظی کنند. اگر قصد حذف اکانت اینستاگرام خود را دارید. بدانید که حذف کردن آن به طور کامل با گوشی امکان پذیر نیست. بلکه با وب اینستاگرام باید حساب کاربری خود را حذف کرد. در این مقاله شما را با نحوه حذف کردن اکانت اینستاگرام آشنا خواهیم کرد. پس با ای اس دانلود همیشه همراه باشید.

ابتدا تفاوت حذف دائمی و موقت اکانت اینستاگرام را بدانید.

تفاوت حذف دائم اکانت با موقت در این است که در حذف دائم، حساب کاربری شما به صورت کامل حذف می‌شود و کلیه اطلاعات شما از سرورهای اینستاگرام حذف می‌شود، در حالی که در حذف موقت تا هر زمان که شما بخواهید حساب شما غیرفعال خواهد بود و کلیه اطلاعات شما مانند عکس‌ها، ویدیوها، فالورها و فالواینگ‌های شما حفظ می‌شود، در این حالت صفحه شما برای کسی نمایش داده نمی‌شود.

همان‌طور که یکی از مشکلات عمده اینستاگرام، عدم امکان آپلود عکس و ویدیو در نسخه تحت وب است، حذف اکانت در این شبکه اجتماعی هم همین مشکل را دارد با این تفاوت که شما از طریق اپلیکیشن امکان حذف اکانت خود را ندارید و حتما باید تحت وب حساب کاربری خود را حذف دائم و یا موقت کنید.

برای حذف دائم به این صورت عمل کنید:

در گام نخست، به این آدرس بروید و پس از آن اطلاعات حساب کاربری خود را وارد کنید و لاگ‌این کنید. حال در این صفحه دلیل حذف اکانت خود را وارد کنید، پس از آن دوباره پسورد حساب کاربری خود را وارد کنید و در آخر گزینه “Permanently delete my account” را انتخاب کنید. در مرحله آخر پیامی برای شما نمایش داده می‌شود که اوکی را انتخاب کنید. با اعمال این تنظیمات حساب شما در ایسنتاگرام به صورت  دائم حذف می‌شود.

%image_alt%

برای حذف موقت به این صورت عمل می‌کنیم:

در گام نخست به  آدرس می‌روید، اطلاعات کاربری خود را وارد می‌کنید و لاگ‌این می‌کنید. در این صفحه دلیل حذف موقت اکانت خود را از لیست انتخاب می‌کنید، پس از آن پسورد خود را وارد می‌کنید و گزینه “Temporarily disable account” را انتخاب کنید. با این کار حساب شما به صورت موقت حذف می‌شود. توجه داشته باشید که با این کار، صفحه اینستاگرام شما تا زمان مراجعه مجدد شما غیرفعال خواهد بود و کسی از شما اثری نخواهد دید.

%image_alt%

Save

Save

آریو اشراقی راد

متخصص سئو و طراح سایت، از بچه های خون گرم جنوب، دارای مدرک کارشناسی از دانشگاه شهید چمران، کارشناسی ارشد و دکترا از دانشگاه گوگل!! دوست دارم تجربیاتمو با شما درمیان بذارم. اما متاسفانه مشغله کاری زیاد اجازه نمیده!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا