صنعت

سخت کارترین سگ های جهان + عکس

تصاویر از سخت کارترین سگ ها در کشورهای مختلف جهان.. سگ های امروزی از نسل گرگ ها هستند. همانطور که می دانید گرگ اولین حیوانی بود که با بشر رابطه برقرار کرد. و سگ های امروزی از نسل او هستند. امروز سگ ها به کمک تکنولوژی پیشرفت کردند و در کارهای مختلف به ما انسان ها کمک می کنند.

working-dog-photography-shepherds-realm-andrew-fladeboe-9 working-dog-photography-shepherds-realm-andrew-fladeboe-10 working-dog-photography-shepherds-realm-andrew-fladeboe-11 working-dog-photography-shepherds-realm-andrew-fladeboe-15 working-dog-photography-shepherds-realm-andrew-fladeboe-17 working-dog-photography-shepherds-realm-andrew-fladeboe-18 working-dog-photography-shepherds-realm-andrew-fladeboe-19 working-dog-photography-shepherds-realm-andrew-fladeboe-20 working-dog-photography-shepherds-realm-andrew-fladeboe-21 working-dog-photography-shepherds-realm-andrew-fladeboe-22 working-dog-photography-shepherds-realm-andrew-fladeboe-23 working-dog-photography-shepherds-realm-andrew-fladeboe-24 working-dog-photography-shepherds-realm-andrew-fladeboe-25 working-dog-photography-shepherds-realm-andrew-fladeboe-26 working-dog-photography-shepherds-realm-andrew-fladeboe-27 working-dog-photography-shepherds-realm-andrew-fladeboe-28 working-dog-photography-shepherds-realm-andrew-fladeboe-29 working-dog-photography-shepherds-realm-andrew-fladeboe-31 working-dog-photography-shepherds-realm-andrew-fladeboe-6 working-dog-photography-shepherds-realm-andrew-fladeboe-7

آریو اشراقی راد

متخصص سئو و طراح سایت، از بچه های خون گرم جنوب، دارای مدرک کارشناسی از دانشگاه شهید چمران، کارشناسی ارشد و دکترا از دانشگاه گوگل!! دوست دارم تجربیاتمو با شما درمیان بذارم. اما متاسفانه مشغله کاری زیاد اجازه نمیده!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا