تکنولوژی و فناوریکامپیوتر و اینترنت

مترجم اسکایپ در اختیار عموم قرار گرفت

در سال گذشته، مایکروسافت مترجمی را برای اسکایپ معرفی کرد که قادر بود متن و یا صحبت‌های کاربران را به زبان مقصد تبدیل کند. کاربران برای استفاده از این سرویس باید مراحل ثبت‌نام را انجام می‌دادند، ولی اکنون اسکایپ مرحله ثبت‌نام را حذف و استفاده از این مترجم را در اختیار عموم قرار داده است. اکنون اپلیکیشن مترجم اسکایپ برای سیستم‌عامل ویندوز ۸.۱ و ویندوز ۱۰ در اختیار کاربران قرار گرفته است، کاربران ویندوز امکان دانلود رایگان این اپلیکیشن را از مارکت رسمی ویندوز‌ دارند.

این اپلیکیشن امکان ارتباط با زبان‌های مختلف را برای کاربران فراهم می‌کند. این اپلیکیشن به صورت‌ آنی صحبت‌های کاربر و یا متنی که ارسال می کند را به زبان مقصد ترجمه می‌کند.

تنها محدودیت این اپلیکیشن در پشتیبانی از زبا‌ن‌ها است، چرا که در حال حاضر تنها از چهار زبان برای ترجمه صوتی و ۵۰ زبان برای ترجمه متنی پشتیبانی می‌کند. قطعا این اپلیکیشن برای سیستم‌عامل‌های مختلف توسعه پیدا خواهد کرد و در آینده از زبان‌های بیش‌تری پشتیبانی خواهد کرد.

آریو اشراقی راد

متخصص سئو و طراح سایت، از بچه های خون گرم جنوب، دارای مدرک کارشناسی از دانشگاه شهید چمران، کارشناسی ارشد و دکترا از دانشگاه گوگل!! دوست دارم تجربیاتمو با شما درمیان بذارم. اما متاسفانه مشغله کاری زیاد اجازه نمیده!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا