تحقیق و مقاله

تدریس خصوصی ریاضی ششم در کاراتدریس

عبور از هفت خوان رستم در سال ششم تحصیلی با آموزش خصوصی کاراتدریس

کاراتدریس-دانش‌آموزان در طول همه سال‌های تحصیلی خود با چند نقطه عطف مواجه می‌شوند. این نقاط حساس روی برنامه تحصیلی و آموزشی سال‌های آینده دانش‌آموز تاثیر مستقیم دارند. یکی از نقطه عطف‌ها سال تحصیلی ششم است. در این سال دانش‌آموز کنار یادگیری دروس، برای ورود به دوره متوسطه آماده شده و برای شرکت در آزمون ورودی مدارس برتر تهران در پایه هفتم مطالعات جدی خود را شروع می‌کنند. در این حال اگر دانش‌آموزی در یادگیری ریاضی ششم ضعف داشته باشد، چه راهکاری به جز تدریس خصوصی ریاضی ششم می‌تواند او را در کمترین زمان به موفقیت برساند؟ تیم تدریس خصوصی ریاضی کاراتدریس یکی از برترین تیم‌های آموزشی است که با آموزش حرفه‌ای می‌تواند یادگیری ریاضی ششم را برای فرزندتان آسان کند.

برای عبور از چالش‌های بزرگی مانند یادگیری مباحث جدید و پیچیده ریاضی، امتحانات ریاضی کلاسی، امتحانات نهایی و مهم‌تر از همه آزمون ورودی مدارس برتر تهران مستلزم یادگیری و آموزش مفهومی ریاضی ششم است. بنابراین دانش‌آموزان در این سال به دبیری نیاز دارند که ضمن تسلط به مفاهیم ریاضی، با آزمون‌های ورودی مدارس برتر تهران هم آشنایی کامل داشته باشد.

دبیران کاراتدریس علاوه‌بر تسلط به موثرترین شیوه‌های آموزشی و تدریس خصوصی ششم، به‌لطف سال‌ها تجربه در زمینه تدریس و آموزش مفهومی ویژه ششمی ها با نوع سوالات آزمون ورودی هریک از مدارس برتر تهران آشنایی کامل داشته و به‌خوبی می‌دانند برای قبولی در هریک از این مدارس، دانش‌آموزان باید روی چه مفاهیمی تسلط پیدا کنند.

این دبیران ضمن آموزش ریاضی ششم ابتدایی به رفع اشکالات ریاضی سال‌های گذشته هم پرداخته و ریاضی دوره ابتدایی را به طور کامل برای دانش‌آموزان مرور می‌کنند. دسترسی به بانک جامع سوالات آزمون نهایی ششم و آزمون ورودی مدارس برتر تهران، تسلط به مفاهیم ریاضی ششم، استفاده از شیوه‌های آموزشی جدید، دانش کافی درباره آخرین تغییرات کتب درسی، پیگیری رشد و پیشرفت درسی دانش‌آموز، بررسی متدهای آموزشی مدارس برتر تهران و افزایش اعتماد به نفس و علاقه دانش‌آموزان تنها بخشی از فعالیت‌های آموزشی تیم دبیران تدریس خصوصی ریاضی کاراتدریس در تدریس ریاضی ششم است که به دانش‌آموزان در یادگیری اصولی مفاهیم و آمادگی برای آزمون‌ها کمک می‌کند.

شاید بتوان گفت مهم‌ترین بخش برنامه آموزشی دبیران کاراتدریس افزایش خودباوری دانش‌آموزان و کمک به آن‌ها در مدیریت استرس و مدیریت زمان حین حضور در آزمون‌هاست. علی‌رغم اینکه این مفاهیم و مهارت‌ها برای موفقیت در آزمون‌ ورودی مدارس برتر تهران اهمیت زیادی دارند، هیچ دبیری به دانش‌آموزان در یادگیری آن‌ها کمکی نمی‌کند. به همین دلیل خیلی از دانش‌آموزان برخلاف داشتن دانش بالا، نمی‌توانند در آزمون‌ها موفق باشند؛ این درحالی است که مدرسان ریاضی خصوصی کاراتدریس هم به آموزش مفاهیم کلیدی ریاضی ششم می‌پردازند و هم تلاش می‌کنند توانایی‌ دانش‌آموز را در ابعاد دیگر تقویت کنند.

بنابراین درصورتی‌که شما هم برای سال تحصیلی آینده فرزندتان برنامه‌های جدی دارید و می‌خواهید نام او را در فهرست پذیرفته‌شدگان مدارس برتر تهران ببینید، پیشنهاد می‌کنیم برای مشاوره تحصیلی و تدریس خصوصی ریاضی ششم با مهندس پژمان ابراهیمی مدیر تیم کاراتدریس تماس بگیرید. ایشان به تناسب ویژگی‌های اخلاقی، توانایی‌های فردی و… فرزندتان، سازگارترین معلم‌ تیم کاراتدریس را به شما معرفی خواهند کرد تا بهترین نتیجه از آموزش و تدریس خصوصی ریاضی ششم به فرزندتان حاصل شود.

 

ما در کاراتدریس یکی از مهم‌ترین دغدغه دانش‌آموزان، یعنی حضور دبیری باتجربه کنار آن‌ها برای حل تمرین و سوالات دشوار ریاضی را درک کرده‌ایم. به‌همین دلیل بستری ساختیم تا دانش‌آموزان بتوانند سوالات سخت خود را با دبیران حرفه‌ای ریاضی درمیان بگذارند و برای حل آن‌ها از مدرسان باتجربه راهنمایی بگیرند.

کافیست با دبیران ریاضی کاراتدریس تماس بگیرید، سوالات ریاضی دشوار خود را با آن‌ها مطرح کنید و پس از پرداخت هزینه، جواب سوالات ریاضی و توضیحات لازم درباره شیوه حل آن‌ها را از تیم کاراتدریس بگیرید.

جهت تدریس خصوصی ریاضی از اول ابتدایی تا کنکور و همچنین ریاضی تیزهوشان به کاراتدریس مراجعه کنید.

 

 

 

 

 

 

 

آریو اشراقی راد

متخصص سئو و طراح سایت، از بچه های خون گرم جنوب، دارای مدرک کارشناسی از دانشگاه شهید چمران، کارشناسی ارشد و دکترا از دانشگاه گوگل!! دوست دارم تجربیاتمو با شما درمیان بذارم. اما متاسفانه مشغله کاری زیاد اجازه نمیده!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا