اپلیکیشن هاموبایل

VSCO Cam؛ اپلیکیشنی قدرتمند برای ادیت عکس

برای طرفداران عکس، اینستاگرام حرف اول را می‌زند. اینستاگرام اپلیکیشن محبوب عکس‌دوستان و عکاسان است، که به وسیله آن می‌توان عکس‌های زیبایی را ثبت و ادیت کرد. ما می خواهیم یکی دیگر از اپلیکیشن‌های قدرتمند ادیت عکس را به شما معرفی کنیم، که شما به وسیله این اپلیکیشن می‌توانید تجربه خوبی برای ویرایش عکس‌هایتان داشته باشید.

اپلیکیشن "VSCO Cam"، امکان ثبت و ادیت عکس‌ها را با ابزارهای بسیار و فیلترهای متنوع و همچنین به اشتراک‌گذاری آن‌ها را در شبکه‌های مختلف اجتماعی به شما می‌دهد. یکی از دلایل توانمندی این اپلیکیشن برای ادیت عکس‌ها، همکاری توسعه‌دهندگان این اپلیکیشن با ادوبی‌ها بوده و از ابزار‌ها و فیلتر‌های آن‌ها در این اپلیکیشن استفاده شده است؛ اپلیکیشن "VSCO Cam"، راهی بود برای عرضه فیلتر‌های آن‌ها در دستگاه‌های هوشمند (موبایل و تبلت‌ها).

این اپلیکیشن برای سیستم‌عامل‌های اندروید و "iOS" به صورت رایگان عرضه شده است، در صورت نیاز به دسترسی ابزارهای بیشتر برای ادیت و فیلتر‌های متنوع‌تر هزینه‌‌ای باید بابت دسترسی به آن‌ها پرداخت شود.

 

آریو اشراقی راد

متخصص سئو و طراح سایت، از بچه های خون گرم جنوب، دارای مدرک کارشناسی از دانشگاه شهید چمران، کارشناسی ارشد و دکترا از دانشگاه گوگل!! دوست دارم تجربیاتمو با شما درمیان بذارم. اما متاسفانه مشغله کاری زیاد اجازه نمیده!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا