Data Rescue Professional

Data Rescue Professional 5.0.3 با وجود پیشرفت تکنولوژی و تولید هارد های SSD اما باز هم مشکل پاک شدن اطلاعات کامپیوتر پابرجاست. بازیابی اطلاعات به دو صورت شرکتی و سخت افزاری، و نرم افزار امکان پذیر است. اگر هارد سالم باشد امکان ریکاوری با استفاده از نرم افزار امکان پذیر است. یکی از جدیدترین ابزارهای رایگان بازیابی اطلاعات نرم افزار Data Rescue است. که در زمینه ی بازیابی داده ها می باشد. شما با آن می توانید داده هایی که به علت مشکلات هارد از بین رفته اند و یا پاک شده اند را بازگردانی کنید .بازیابی فایل های پاک شده از USB ، هارد دیسک و کارت های حافظه بسیار گران و هزینه بر خواهد بود. شرکت های مختلف در این زمینه به کمک چنین نرم افزارهایی کار ریکاوری اطلاعات را انجام می دهند. وقتی با یک نرم افزار می شود. اطلاعات پاک شده را بازیابی کرد. چرا باید هزینه پرداخت کرد. بهتر جهت تجربه و صرف نکردن هزینه های اضافی از این برنامه قدرتمند ریکاوری یا دیگر برنامه های معرفی شده در سایت ای اس دانلود استفاده کرد. مهم نیست که هارد سیستم شما متعلق به چه شرکتی باشد. مهم قدرت کار این نرم افزار است. چرا که قادر است تا تمامی اطلاعات حذف شده بر اثر ویروس یا خطای نرم افزاری و یا خرابی هارد دیسک مثل عکس، فیلم، موزیک، داده ها و فایل های سازمانی و شرکتی در فرمت های مختلف را بازیابی کند.

 ویژگی های نرم افزار Data Rescue Professional 5.0.3 :
_ بازیابی انواع فایل Zip, Gzip, RAR, Stuffit,MPEG-4, QuickTime, AVI, WMV,PEG, PNG, RAW, Photoshop, Illustrator,MP3, WAV, AIFF, AAC, Ogg,Word, Excel, PowerPoint, PDF
_ بازیابی فایل ها پس از اینکه از سطل آشغال خالی شد.
_ اسکن کامل دیسک. تشخیص بیش از ۳۵۰۰ نوع فایل! این خیلی بیشتر از سایر محصولات نرم افزاری است.
_ جستجو برای فایل ها از طریق ایمیج دیسک، جستجو برای فایل ها در فایل های دیگر است.
_ کپی کردن فایل ها از دیسک های آسیب دیده. اگر DVD یا CD تان دارای خش، کپی کردن فایل با ابزار استاندارد اغلب در خطای خواندن نتایج را داراست. نرم افزار ما می تواند این مانع را دور بزند و همچنان در کپی کردن با آسیب دیسک را انجام دهد.

دانلود با لینک مستقیم حجم:21mb

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

پس از نصب نرم افزار آنتی ویروس خودتان را غیرفعال کرده و سپس داخل پوشه Patch در نرم افزار شده و با توجه به ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی بودن ویندوزتان بر روی پچ مورد نظر کلیک کرده و نرم افزار مورد نظر را با کلیک بر روی گزینه patch به اصطلاح پچ و کرک نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی