دانلود DiskDigger Pro file recovery – اپلیکیشن ریکاوری عکس و فیلم اندروید

2 DiskDigger Pro file recovery 5 DiskDigger Pro file recovery

نسخه اندرویدی DiskDigger Pro file recovery اپلیکیشن ریکاوری فایل های حذف شده از حافظه و مموری کارت گوشی اندروید است. که توسط تیم Defiant Technologies, LLC و بصورت رایگان درمارکت اندروید به انتشار رسیده است. که قادر به بازیابی انواع فیلم، عکس، آهنگ و.. از کارت حافظه و حافظه داخلی گوشی های روت شده است. اگر گوشی روت شده نباشد فقط قادر به بازیابی عکس است. با کمک این برنامه می توانید عکس ها، اسناد، فیلم ها، موسیقی و غیره از کارت حافظه یا حافظه داخلی گوشی خود بازیابی کنید. اگر بصورت تصادفی یا ناخواسته یک فایل مهم را حذف کردید یا حتی کارت حافظه خود را فرمت کرده باشید با استفاده از ویژگی های بازیابی اطلاعات قدرتمند DiskDigger می توانید فایل های از دست رفته خود را پیدا کرده و آنها را مجددا بازگردانید.

این برنامه روی دستگاههای روت شده کار میکند و اگر دستگاه شما ریشه نداشته باشد، تنها می تواند اسکن “محدود” را برای عکس های حذف شده انجام دهد. برای اینکه بتوانید انواع دیگری از فایل ها را جستجو کنید و همچنین برای جستجو کل حافظه داخلی دستگاه خود، دستگاه باید روت شده باشد. در غیراینصورت می توانید نسخه های با وضوح پایین تر عکس های خود را که در حافظه پنهان و دایرکتوری پیدا می کند، بازیابی کنید.
شما می توانید فایل های بازیافت شده خود را به طور مستقیم به Google Drive، Dropbox ارسال کنید یا آنها را به طریق ایمیلتان ارسال کنید. این برنامه همچنین به شما اجازه می دهد تا فایل ها را به یک سرور FTP آپلود کنید یا آنها را به یک پوشه محلی دیگر در دستگاه خود ذخیره کنید.
فرمت های پشتیبانی شده توسط برنامه DiskDigger Pro اندروید :

DiskDigger می تواند انواع فایل های زیر را بازیابی کند: JPG، PNG، MP4 / M4A / 3GP / MOV، GIF، MP3، AMR، WAV، TIF، CR2، SR2، NEF، DCR، PEF، DNG، ORF، DOC / DOCX، XLS / XLSX، PPT / PPTX، PDF، XPS، ODT / ODS / ODP / ODG، ZIP، APK، EPUB، SNB، VCF، RAR

download-دانلود با لینک مستقیم حجم:2mb

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی