Dolby On: Record Audio & Music

2020 10 05 012816

Dolby On: Record Audio & Music – یک برنامه ضبط رایگان با برترین فناوری صوتی Dolby است و فقط با یک ضربه تلفن خود را به یک ابزار ضبط قدرتمند تبدیل کنید. آهنگ ها ، صداها ، سازها ، پادکست ها ، تمرین ها ، یادداشت های صوتی ، ایده ها ، متن ها و موارد دیگر را با کیفیت صوتی باورنکردنی ضبط کنید. موسیقی و فیلم های زنده را به راحتی و با مجموعه ای از جلوه های خودکار استودیو از جمله کاهش نویز، محدود کردن ، صدای فضایی ، EQ و موارد دیگر ضبط کنید. با برنامه ضبط Dolby On ، به راحتی موسیقی زنده ، صدا ، فیلم ، پادکست و موارد دیگر را ضبط کنید و مجموعه ای از جلوه های خودکار استودیو را در یک ضبط کننده صوتی با کاربرد آسان دریافت کنید. پس از ضبط کردن، از ویرایشگر صدا برای بهبود آهنگ ها با فناوری Dolby استفاده کنید.

موارد ضبط شده و کارهای خود را در Facebook ، Instagram ، متن ، ایمیل و موارد دیگر با طرفداران به اشتراک بگذارید. تقریباً مثل این است که میکروفون استودیوی موسیقی درست در جیب شما باشد. این برنامه با ضبط صدا با کیفیتی بالا و سیستم پردازش صوتی زنده برای بر طرف سازی هرگونه نقص صدای در حال ضبط به کاربران امکان ضبط موسیقی زنده و درسافت ان در قالب موزیک هایی بی عیب و نقص را می دهد.

دیگر امکانات برنامه اندرویدی Dolby On: Record Audio & Music:

– یادداشت صوتی ، یادداشت موسیقی یا ضبط ویدئو خود را با جلوه های صوتی استودیوی موسیقی رایگان و ویرایشگر صوتی سفارشی کنید.
– از شش ابزار صوتی طراحی شده سفارشی برای ضبط موسیقی خود استفاده کنید و از Styles از پیش تنظیم شده صوتی بایر تجزیه و تحلیل هزاران آهنگ به صورت حرفه ایی  استفاده کنید.
– از ویرایشگر صوتی رایگان برای اصلاح و ضبط شروع و توقف استفاده کنید
– از میکروفن خارجی مورد علاقه خود برای یادداشت صوتی ، ضبط موسیقی یا ضبط فیلم استفاده کنید.
-امکان فید کردن صداهای پس زمینه و نرمال جلوه دادن آنها

دانلود فایل نصبی اصلی برنامه با لینک مستقیم حجم:67mb

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

1 دیدگاه دربارهٔ «دانلود Dolby On: Record Audio & Music 1.1.1 – حرفه ای ترین برنامه ضبط صدا برای اندروید»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی