Droid Automation – Pro Edition - نرم افزار اتوماتیک سازی اندرویدDroid Automation – Pro Edition - نرم افزار اتوماتیک سازی اندروید

Droid Automation – Pro Edition - نرم افزار اتوماتیک سازی اندروید
Droid Automation – Pro Edition نرم افزاری برای اتوماتیک سازی فعالیت های روزانه با گوشی اندروید است. کسانی که نظم و برنامه ریزی خاصی در زندگی خود دارند. از این برنامه استفاده کنند. مثلا به نرم افزار دستور دهید که هر روز فلان ساعت وای فای را روشن کند. ساعت دلخواه آن را خاموش کند. موقع رانندگی به شما فلان کار را یاداوری کند. در محیط کار هر روز در زمان تعیین شده کارهایی را که انجام دهید. به شما یاد آوری کند. فقط کافیست فعالیت مورد نظر را یکبار وارد گوشی اندروید کرده. تا روزانه به صورت خودکار وظیفه سپرده شده را انجام دهد. کاربران روز به روز به دنبال راحتی بیشتر در استفاده از گوشی های همراه هستند و به همین دلیل خواهان تجربه گزینه های جدیدی هستند که با کمک آنها بتوانند تجربه راحتی را در هنگام استفاده از گوشی خود داشته باشند. به لطف برنامه های اتوماسیون سازی فعالیت ها در گوشی، این امر تا حدود بسیار زیادی عملی شده است و این امکان را فراهم می کند تا کاربران بتوانند به سادگی کارهای روزمره را به صورت اتوماتیک و بدون دخالت دست انجام دهند.

با استفاده از Droid Automation  دیگر لازم نخواهد بود تا به صورت تک به تک، تمام کارها را دستی انجام دهید. کافی است فقط یک بار کاری که می خواهید من بعد اتوماسیون شود را در گوشی انجام دهید تا این برنامه به صورت خودکار آن کار را برایتان انجام دهد و دیگر نیازی به دخالت دستی نباشد.

Save

download-دانلود با لینک مستقیم حجم:9mb

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی