دانلود FingerSecurity v3.13 - اپلیکیشن قفل برنامه با اثر انگشت

com.rickclephas.fingersecurity

FingerSecurity Premium عنوان یک اپلیکیشن کاربردی برای قفل برنامه های اندروید با اثر انگشت می باشد که توسط Rick Clephas توسعه و در مارکت بزرگ گوگل پلی منتشر شده است. کاربران از طریق این اپلیکیشن با اثر انگشت می‌توانند قفل صفحه خود را باز کنند و همچنین این اپلیکیشن به کاربران اجازه می‌دهد که با سنسور اثر انگشت از اپلیکیشن‌های دیگر محافظت کنند. سنسور اثر انگشت در دستگاه‌های هوشمند، امنیت را بالا می‌برد. سنسور اثر انگشت در دستگاه‌های اندروید، سه وظیفه اصلی را برعهده دارد: باز کردن قفل گوشی، لاگین کردن به حساب‌های کاربری و تایید کردن حساب کاربری. این اپلیکیشن رابط کاربری بسیار ساده ای دارد اما قابلیت‌های فراوانی برای محافظت از اپلیکیشن‌ها و احراز هویت دارد.

بعد از نصب این اپلیکیشن از گوگل‌پلی، می‌توانید تنها با اثر انگشت به اپلیکیشن‌هایی که می‌خواهید دسترسی داشته باشید. حال تنها با اثر انگشتی که هنگام فعال‌سازی سنسور آن را در دستگاه‌ خود ثبت کرده‌اید، به این اپلیکیشن‌ها امکان دسترسی دارید، البته این اپلیکیشن به شما این امکان را می‌دهد که یک رمز‌عبور هم وارد کنید، تا در صورتی که به هر دلیلی با اثر انگشت امکان دسترسی نداشتید، می‌توانید این رمز عبور را برای دسترسی به اپلیکیشن، وارد کنید. از دیگر ویژگی‌های این اپلیکیشن احراز هویت است، هنگام نصب اپلیکیشن جدید باید حتما اثر انگشت خود را وارد کنید.

این اپلیکیشن دارای یک نسخه پولی هم هست که ویژگی‌های بیشتری دارد. تم‌های متنوع، محافظت از طریق موقعیت جغرافیایی، و ویژگی انگشت خاص از ویژگی‌های بارز نسخه پولی این اپلیکیشن است.

دیگر امکانات برنامه FingerSecurity اندروید :

_ ویجت کاربردی برای فعال و غیر فعال کردن سریع محافظت
_ تنظیم میزان زمان تایم اوت برای سوییچ کوتاه بین دیگر برنامه
_ محاظفت از تمامی برنامه های دلخواه به وسیله اثر انگشت
_ استفاده از پین کد و یا الگو در صورت شناسایی نشدن اثر انگشت
_حذف و یا متوقف نشدن FingerSecurity
_ اجازه به باز شدن تنها یک برنامه خاص به افراد مورد نظر شما

دانلود فایل نصبی پرمیوم و کامل برنامه با لینک مستقیم حجم:18mb

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی