دانلود Google Docs – اپلیکیشن گوگل داکس برای اندروید

گوگل برای تکمیل خدمات خود به کاربران اندروید اپلیکیشن های مختلفی را عرضه کرده است. تا با کاربران موبایل ارتباط بهتری داشته باشد. و همچنان محبوب ترین سیستم عامل جهان باقی بماند. گوگل داکس یکی دیگر از سرویس های گوگل که اپلیکیشن Google Docs برای آن عرضه شده است. که برای مدیریت، ویرایش اسناد و فایل های متنی عرضه شده است. یکی از کارهایی که می توان با اپلیکیشن Google Docs انجام داد ویرایش و تبدیل فایل های PDF به متن است. که فیلم آموزش تبدیل PDF فارسی به متن را برای شما بر روی سایت ارائه کرده ایم.

با استفاده از این اپلیکیشن بدون نیاز به اینترنت می توان فایل های PDF و متنی یا عکس های خود را به متن تبدیل کرد. از صفحاتی که می خواهید ویرایش کنید.عکس تهیه کنید به گوگل داکس بدهید تا برای شما به متن تبدیل کند. قابلیت دیگر این سرویس ذخیره اسناد و فایل های متنی بر روی سرورهای گوگل هست. یعنی وقتی شما بر روی گوگل داکس متنی یا پروژه ای را تایپ می کنید دیگر نگران حذف شده آن نخواهید بود. چرا که هر لحظه بخواهید به Google Docs مراجعه کنید می توان فایل خود را ویرایش کرد.در صورتی که تایپ کردن در آفیس به محض بستن صفحه بدون ذخیره پاک می شود. این سرویس گوگل امن ترین جا برای ذخیره اسناد متنی شما است.

ویژگی های اپلیکیشن گوگل داکس اندروید Google Docs :

تایپ و ذخیره اسناد متنی به صورت لحظه ای
محیطی امن برای ذخیره فایل های نوشتاری
سازگاری کامل با آ،یس
قابلیت تبدیل و ویرایش فایل های پی دی اف فارسی به ورد
تبدیل نوشته روی عکس به متن
رابط کاربری آسان و ساده

اپلیکیشن گوگل داکس تاکنون بیش از 100 میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده است. که آخرین ورژن آن را از ای اس دانلود قابل دریافت است.

download-دانلود با لینک مستقیم حجم:38mb

ARM64-دانلود با لینک مستقیم حجم:38mb

X86-دانلود با لینک مستقیم حجم:38mb

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی