دانلود Google Play Store - نرم افزار گوگل پلی استور برای اندروید

دانلود Google Play Store - نرم افزار گوگل پلی استور برای اندرویددانلود Google Play Store - نرم افزار گوگل پلی استور برای اندروید

Google Play Store معتبر ترین و بزرگترین فروشگاه نرم افزار و بازی اندرویدی متعلق به کمپانی گوگل است. که صدها هزار برنامه و بازی برای سیستم عامل اندروید بر روی آن قابل دانلود و خرید است. اکثر سازندگان برنامه و بازی اندرویدی محصولات خود را ابتدا بر روی گوگل پلی جهت دانلود و فروش قرار می دهند. شما در هر زمینه ای که بخواهید از انواع برنامه، بازی اندروید، تم، والپیپر، در زمینه های سرگرمی، آموزشی، اینترنت، بهینه سازی و تجاری و .. نرم افزار موجود است. هزاران اپلیکیشن ورزشی، مرورگر، آموزشی، آنتی ویروس، عکاسی، سرگرمی، اجتماعی، ارتباطی، و .. در گوگل پلی موجود است. برای امنیت بیشتر به کاربران توصیه می شود. که همیشه نرم افزار ها و بازی های گوشی خود را از فروشگاه های معتبری مثل گوگل پلی دانلود کنند. به محض اینکه نسخه جدید یک اپلیکیشن آماده می شود. بر روی گوگل پلی قرار می گیرد. هر چند امکان دانلود از گوگل پلی برای کاربران ایرانی امکان پذیر نیست. اما روش و ترفندهای برای دریافت برنامه و بازی از گوگل پلی وجود دارد. که با کمی جست جو در اینترنت به راحتی می توان نحوه دانلود از گوگل پلی را یاد گرفت. برای نمونه باید با آی پی غیر ایرانی وارد گوگل پلی شد. تا بتوان اپلیکیشن یا بازی دلخواه خود را دریافت کرد.

با نصب Google Play Store بر روی گوشی خود دیگر نیازی به جست جو در اینترنت برای یافتن اپلیکیشن دلخواه نیست. فقط کافیست با استفاده از وی پی ان آی پی گوشی خود را تغییر داد. و از اطریق این اپلیکیشن برنامه و بازی دلخواه خود را بر روی گوشی نصب کرد. البته بعضی از برنامه و بازی ها رایگان نیستند. که می توان آن را از گوگل پلی خریداری کرد. بخاطر مسائل امنیتی به شما توصیه می کنیم که برنامه و بازی های مدنظر خود را از گوگل پلی دریافت کنید. چرا که این شرکت دائما برنامه و بازی ها ارسال شده را از لحاظ امنیتی بررسی می کند.

Google Play Sore Lets you download and install Android apps in Google play officially and securely. It’s Google’s official store and portal for Android apps, games and other content for your Android-powered phone or tablet.

Just as Apple has its App Store, Google has the Google Play Store. It’s a huge Android market and it gives users access to various digital media such as movies, books, magazines, music and more.

Google Play Store is not available at Google Play Store as an app to download. So you can install APK file of Google Play Store for your Android devices from APKPure.com.

download-دانلود فایل نصبی برنامه حجم:20mb

MOD-دانلود فایل نصبی نسخه مود شده حجم:51mb

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

1 دیدگاه دربارهٔ «دانلود Google Play Store 19.3.26 – نرم افزار گوگل پلی استور برای اندروید»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی