Guitar Scales & Chords Pro

Guitar Scales Chords Pro 11111111 2اپلیکیشن Guitar Scales & Chords Pro -یادگیری موسیقی و نواختن ساز همانند گوش دادن به آن برای اکثریت افراد جذابیت خاص خودش را دارد. وقتی ما با شنیدن موسیقی آنقدر لذت می بریم مسلما از نواختن آن لذت بیشتری خواهیم برد خصوصا وقتی این ساز گیتار باشد که همیشه علاقه مندان و طرفداران خاص خودش را دارد. با این حال شاید همه ما فرصت و هزینه لازم برای رفتن به کلاس گیتار را نداشته باشیم. این دغدغه ها باعث شده که فکر ایجاد نرم افزاری که با آن بتوانیم نواختن گیتار را یاد بگیریم شکل بگیرد و شاید خالق این نرم افزار خود را از حمل گیتارش ناتوان دید و به همین خاطر به فکر ایجاد نرم افزاری افتاد که در تمام روز بتواند بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی نواختن گیتار را بیاموزد و بنوازد و حتی به دیگران یاد دهد.

با این نرم افزار شما یاد می گیرید که چطور بصورت کاملا حرفه ایی گیتار بنوازید و حتی جایی برای تمرین شما در نظر گرفته شده است. شما می توانید صداها را تنظیم کنید و قسمت های مختلف برنامه را مطابق سلیقه و سطح مهارت خود تغییر دهید. بسته به اینکه در چه سطحی از نوازندگی هستید این برنامه متناسب با مهارت شما تغییر می کند تا شما را به بالاترین سطح توانایی برساند. این نرم افزار شبیه سازی و آموزش گیتار شما را به چالش می کشد و شما با آن هم اموزش می بینید و هم خود را مورد آزمایش قرار می دهید و به مرور بیشتر وبیشتر پیشرفت می کنید.

همه شگفتی های این برنامه به همینجا ختم نمی شود. این برنامه بیش از 15 نوع گیتار دارد که هرکس به سلیقه خود یکی را انتخاب می کند. شما می توانید الگوها را مشاهده کنید و با استفاده از این الگوها گیتار بزنید. وقتی با این برنامه ها کارمی کنید متوجه خواهید شد که صدایی با کیفیت بالایی دارد و شما به سختی می توانید بین صدای گیتار واقعی و صدای گیتار این نرم افزار تفاوت بگذارید. کسب امتیاز 4.1 از 5 امتیاز از سوی کاربران گوگل نشان از سطح بالای آموزشی این نرم افزار دارد.

دیگر امکانات برنامه Guitar Scales & Chords Pro اندروید :

-شبیه سازی کامل گیتار

-صدای با کیفیت و طبیعی

-متناسب با هر سطحی از مهارت

-آموزش کامل نوزندگی با گیتار

-خلق آهنگ های جدید

-قابل استفاده برای همه دستگاه ها

-قابل استفاده برای افراد چپ دست

دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم حجم:9mb

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی