دانلود Happy Glass 1.0.11 بازی فکری و پازلی لیوان خندان اندروید


دانلود Happy Glass 1.0.11 بازی فکری و پازلی لیوان خندان _ اندروید

دانلود Happy Glass 1.0.11 بازی فکری و پازلی لیوان خندان اندروید

Happy Glass یک بازی فکری و کنجکاو کننده می باشد که در هر مرحله از بازی هیجان بیشتری به شما دست می دهد، لیوان خوشحال مفهومی است که می توان از نام این بازی برداشت کرد، در این بازی شما باید از تکنیکهای خاص و فکر خود استفاده کنید تا بتوانید مراحل بازی را با ستاره های بیشتر به پایان برسانید.
اگر از آن دسته کسانی هستید که زیاد بازی فکری انجام می دهید باید بدانید که Happy Glass راحت و بدون چالش نیست یک بازی فکری و معما مانند که باید در طول بازی شرایط محیط بازی را مانند یک بیلیارد باز بررسی کنید و حتی از اجسامی که به عنوان یک مانع، از فرو ریختن آب درون لیوان جلوگیری می کنند به عنوان یک راه حل مثبت استفاده کنید ترفندی که در بازی های معمایی کاربرد بسیاری دارد. در این بازی لیوان خالی همیشه شکلک غمگین به خود می گیرد و شما باید خیلی خلاق و باهوش باشید تا بتوانید آن را خوشحال کنید.
لیوان خندان یک پازل پر از چالش ساخته lion studios استودیوی نام آشنا برای علاقه مندان به بازی های اندروید می باشد که رتبه خوبی در میان بازی های فکری گوگل پلی کسب کرده است، بیشترین کاری که شما در طول مراحل لیوان خندان باید انجام بدی خط کشیدن است، اما به گونه ای که آب را در هر شرایطی به سوی لیوان هدایت و اجسام شکننده را از آن دور کنید.

برخی از ویژیگی های بازی Happy Glass:

– با استفاده از مکانیسم پویا به راحتی خط کشی کنید

– پازلی هوشمند و سرگرم کننده اما پر چالش

– ارائه مراحل جدید این بازی به زودی

– تم های جذاب و سرگرم کننده که باعث می شود از بازی خسته نشوید

– پنل تنظیمات بسیار ساده برای کنترل شرایط و محیط

دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم _ حجم:43.41mb

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی