Highlight Cover Maker for Instagram - StoryLight

2020 06 27 122416

Highlight Cover Maker for Instagram – StoryLight- اینستاگرام یکی از محبوب ترین و یا بهتر است بگوییم محبوب ترین شبکه اجتماعی است که با قابلیت های بالایی که دارد روز به روز کاربران بیشتری را مجذوب خود می کند. یکی از امکانات این شبکه اجتماعی گذاشتن استوری یا پست های موقت است که این پست ها پس از 24 ساعت ناپدید می شدند و در واقع جایی ذخیره نمی شوند. اما یکی از امکاناتی که به اینستاگرام اضافه شده این است که می توان چند استوری را ذخیره کرد. چند استوری مختلف که به نام هایلایت شناخته می شوند و به این طریق این استوری ها قابل دسترسی برای بازدید کنندگان می شوند.

حالا شما برای این هایلایت یا استوری هایی که قبلا گذاشته اید و ذخیره شده اند می توانید کاورهای زیبایی را به کار ببرید. شما می توانید با اضافه کردن کاور به وضعیت های هایلایت خود به زیبایی آنها بیفزایید و آنها را جذابتر کنید. این کاورها با پوشش طرح گل و سنگ مرمر جلوه ایی خاص و زیبا به استوری شما می بخشند. شما می توانید این کاورها را سفارشی سازی کنید. برای ویرایش آنها روی رنگ ها حاشیه ها نمادهای متنوع ضربه بزنید. حتی می توانید یک حاشیه هم به کاور خود اضافه کنید. ده ها کاور برای استفاده وجود دارد. آیکن های مختلفی وجود دارد که می توانید آنها را به کاور خود اضافه کنید. برنامه اندرویدی Highlight Cover Maker for Instagram – StoryLight با کسب امتیاز 4.2 از 5 از سوی کاربران گوگل یک برنامه کاربردی برای کاربران حرفه ایی اینستاگرام است.

امکانات برنامه اندرویدی Highlight Cover Maker for Instagram – StoryLight:

-تعداد زیادی آیکن و استیکر برای اضافه کردن به طرح
-قابلیت تعیین حاشیه و کادر برای کاور
-قابلیت اضافه کردن نوشته به کاور
-امکان ویرایش کاور مثل رنگ حاشیه آیکن

دانلود فایل نصبی کامل با لینک مستقیم حجم:30mb

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

1 دیدگاه دربارهٔ «دانلود Highlight Cover Maker for Instagram – StoryLight Pro 5.9.5 – نرم افزار ساخت کاور برای هایلایت اینستاگرام»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی