دانلود Hot Copy Paste 7.5.0 – نرم افزار مدیریت کپی پیست کلیپ بورد ویندوزدانلود Hot Copy Paste 7.5.0 – نرم افزار مدیریت کپی پیست کلیپ بورد ویندوز

hcp

یکی از چند نرم افزار فوق العاده ضروری برای کامپیوتر Hot Copy Paste می باشد. که در ای اس دانلود به معرفی آن می پردازیم. وقتی شما یکبار عمل کپی متن یا عکس و.. بر روی ویندوز انجام می دهید. اگر بار دوم فایلی را کپی کنید. کپی قبلی غیر فعال می گردد. Hot Copy Paste نرم افزار استثنایی برای کپی چندگانه اطلاعات در حافظه کلیپ بورد ویندوز می باشد. یکی از قابلیت های پایه ویندوز امکان استفاده از کلیپ بورد می باشد که وقتی یک متنی را کپی می کنید در کلیپ بورد ذخیره شده و می توانید آن را در چند جا paste کنید. ولی اگر بخواهید چند قسمت از متن را کپی و در جای دیگر پیست کنید این کار باید با کپی و پیست بخش به بخش انجام گیرد که بسیار خسته کنند می باشد.

Hot Copy Paste برای شما پیشنهاد ویژه ای دارد تا دیگر این محدودیت ها را نداشته باشید. به راحتی میتوانید چندین متن یا تصویر یا … را همزمان کپی کرده و با ابزار کافی و دقت لازم آنها را در هر جایی که دوست دارید ذخیره کنید.دیگر نیاز نیست برای کپی کردن بخش های یک متن چندین ساعت وقت بگذارد ، بلکه ابتدا هر بخشی را که دوست دارید کپی کنید ، و وقتی کپی تمام شد ، وارد صفحه ای که میخواهید آنها را ذخیره کنید وارد شوید و به راحتی و با قابلیت انتخاب هر کپی آن ها را در محل مورد نظر ذخیره کنید.

ویژگی های نرم افزار کلیپ بورد ویندوز Hot Copy Paste :

– نگه داری بی نهایت و نامحدود هر آن چیزی که شما کپی می کنید
– نگه داری هر آن چیزی که شما کپی کرده اید ، ذخیره کردید و… تا در مواقع ضروری از آنها دوباره استفاده کنید
– قابلیت نگه داری متون ، صفحات وب ، تصاویر و… برای ذخیره سازی در جاهای دیگر
– تنظیمات ویژه گروه بندی کپی های انجام شده
– امکان جستجو در کپی های صورت گرفته
– پشتیبانی از حالت تنظیم کپی های بیشتر استفاده شده
– نگه داری و رمزنگاری اطلاعات با الگوریتم 448 بیتی
– تنظیم شده و هماهنگ شده برای ویندوزهای 64 بیتی

download-دانلود با لینک مستقیم حجم:6mb

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی