Kaspersky Battery Life

Kaspersky Battery Life Saver Booster 1

Kaspersky Battery Life: Saver & Booster اپلیکیشنی برای شناسایی برنامه های پر مصرف که در پس زمینه اندروید مشغول به فعالیت هستند که توسط کمپانی امنیتی مشهور روسیه یعنی کسپرسکی طراحی و در گوگل پلی به صورت رایگان منتشر شده است. Kaspersky Battery Life این امکان را به شما می دهد تا برنامه های غیر ضروری که شارژ برقی گوشی را مصرف می کنند غیر فعال کنید. روزانه هزاران اپلیکیشن جدید به گوگل پلی اضافه می شود. سپس برنامه های مهم را از غیر ضروری تفکیک کرده و در یک لیست سفید قرار دهید. تا موقع بستن اپ‌های پرمصرف در روند کاری‌شان اختلالی ایجاد نشود. و از برنامه هایی که بیهوده باتری گوشی یا تبلت شما را مصرف می کنند جلوگیری شود. از دیگر ویژگی های مهم این برنامه نمایش میزان ظرفیت باتری موبایل است و اینکه به شما می گوید با غیر فعال کردن هر برنامه غیر ضروری در پس زمینه اندروید چند ساعت به طول عمر باتری گوشی اضافه می شود.

شاید برای شما سئوال باشد آیا این برنامه در حین فعالیت خودش هم باتری گوشی را مصرف می کند. کسپرسکی از قبل به سئوال شما فکر کرده و گفته که این برنامه درحین اجرا فقط یک درصد شارژر باتری را مصرف می کنند. اما با شناسایی و غیر فعال سازی برنامه های غیر ضروری و پرمصرف مصرف باتری گوشی را تا 90 درصد بهینه خواهد کرد.

هر کاربر اندروید ممکن است صدها برنامه و بازی داشته باشد که اکثر آنها غیر ضروری هستند و اینکه ممکن است بعضی از این برنامه مخفیانه در پس زمینه گوشی فعال باشند و شارژ باتری گوشی را مصرف کنند. اپلیکیشن Kaspersky Battery Life در این مواقع به کمک شما می آید تا از مصرف بی رویه باتری دستگاه جلوگیری شود. بخصوص زمانی که مسافرت یا جایی که به شارژر دسترسی ندارید.

ویژگی های برنامه Kaspersky Battery Life: Saver & Booster:

شناسایی برنامه های که مخفیانه در پس زمینه گوشی فعالیت می کنند

شناسایی برنامه های که مصرف شارژ برقی بالایی دارند.

غیر فعال سازی اَپ های پر مصرف

ایجا لیست سفید از برنامه های ضروری برای جلوگیری از تداخل

نمایش میزان استفاده هر برنامه از مصرف باتری

داری محیط کاربری ساده بدون آنکه باعث مصرف باتری یا کاهش سرعت گوشی شود.

دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم حجم:7mb

طریقه کارکردن با برنامه در راهنمای نصب

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

راهنمای کارکردن با برنامه:

ابتدا برنامه را نصب و سپس اجرا می کنید.

به محض اجرای برنامه صفحه Accessibility ظاهر می شود.

بر روی برنامه Kaspersky Battery Life کلیک کنید. در صفحه بعد گزینه OFF را به ON تغییر دهید.

سپس به محیط برنامه بروید و لیست برنامه هایی که در حال فعالیت هستند را مشاهده کنید. و گزینه stop all را بزنید تا همه برنامه غیر ضروری ، غیر فعال شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی