دانلود Metal Squad v1.6.4 بازی اکشن جنگجوی آهنی اندروید + مود


دانلود Metal Squad v1.6.4 بازی اکشن جنگجوی آهنی اندروید + مود

دانلود Metal Squad v1.6.4 بازی اکشن جنگجوی آهنی اندروید + مود

Metal Squad بازی اکشن سرباز آهنی برای دستگاه اندروید خود، وارد یک میدان تیر اندازی پر از هیجان ، استرس و شور هیاهو می شوید ، صدای انفجار ، شلیک گلوله ، هلهله جنگجویان و حرارتی که به خاطر آتش های شعله کشیده در میدان باعث تنش و ایجاد یک حساسیت خاص در بازی می شود ، شما وارد یک میدان با تعدادی گسترده و مختلف از دشمنان می شوید که باید با آنها مبارزه کنید آنها را شکست دهید و عازم مرحله بعدی با نبردی حساستر شوید.

در بازی اندروید Metal Squad پهبادهای هوایی ، هلیکوپترها ، موشک ها و تک تیراندازها همه برای مبارزه با شما به میدان می آیند ، باید خیلی قوی باشید که از مبارزه با آنها شکست نخورید.
بازی اکشن متال اسکواد توسعه یافته sora game از یک طراحی و گرافیک بسیار مناسب با نوع بازی برخوردار است که به صورت رایگان در گوگل پلی به اشتراک گذاشته شده که بیش از یک میلیون بار دانلود شده و هم اکنون سایت ای اس دانلود نسخه اصلی و مود بازی را به صورت جداگانه برای شما گذاشته که در صورت علاقمند بودن به این بازی اکشن اندروید می توانید آن را دانلود کنید.

metal squad به شما امکان انتخاب چندین اصلحه مختلف از جمله تفنگ ، نارنجک و غیره را خواهد داد. بازی کنید امتیاز کسب کنید تا در مراحل بالاتر و نبردهای دشوارتر بتوانید اصلحه ای پیشرفته تر و قدرتی ویران کننده داشته باشید.
برخی از ویژگی های بازی اندروید metal squad:
– سه منطقه با 11 مرحله نفس گیر و حساس
– لمس کنترل بسیار عالی ، صداگذاری فوق العاده با طراحی زیبا
– امکان انتخاب شخصیت های مورد دلخواه از میان چندین شخصیت
– دکمه هایی برای پرش ، حرکت ، شلیک و دیگر واکنش ها
– انتخاب از میان چندین اصلحه از جمله تفنگ ، نارنجک و ….
– نبرد با تعداد مختلفی از ابزار جنگی ، جگجویان و به چالش کشیدن آنها

بازیهای اکشن نسبت به بازی های فکری ، ماشین سواری ، ورزشی محبوبیت خاصی در میان کاربران علاقه مند به بازیها دارند که من متال اسکواد اندروید را بهترین انتخاب برای شما میدانم.

لینک دانلود به دستور کارگروه فیلترینگ حذف گردید

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی