دانلود Missed Call / SMS Reminder Pro - یاد آوری تماس و پیام های از دست رفته آندروید

دانلود Missed Call / SMS Reminder Pro - یاد آوری تماس و پیام های از دست رفته آندروید

Missed Call / SMS Reminder Pro یک نرم افزار کارآمد و محبوب جهت یاد آوری و بازیابی تماس های از دست رفته موبایل آندروید شما می باشد که توسط کمپانی Softwareity در گوگل پلی برای گوشی ها و تبلت های اندرویدی با قیمت 0.99 دلار عرضه شده است. و ای اس دانلود نسخه پولی این برنامه را به صورت رایگان برای شما قرار داده است. با داشتن این نرم افزار بر روی گوشی اندروید خود دیگر هیچ تماسی را از دست نخواهی داد خیلی مواقع برای شما پیش می آید که گوشی شما بر اثر خالی شدن شارژ برقی خاموش می شود ممکن است در این میان کسی با شما تماس بگیرد اما گوشی شما خاموش باشد این نرم افزار چنین قابلیتی را به شما می دهد که پس از روشن کردن موبایل خود تمامی تماس های از دست رفته را به شما یاد آوری می کند و شما درجریان قرار می دهد این نرم افزار محبوب آندروید از وب سایت ای اس دانلود به صورت رایگان قابل دریافت می باشد امیدورایم که مورد رضایت شما قرار بگیرد.

Missed Call / SMS Reminder Pro به شما کمک می کند تا مدیریت کاملی بر روی پیام ها و تماس های از دست رفته (میس کال) خود داشته باشید.کارگرد برنامه بدین ترتیب می باشد که تا زمانیکه شما پیام ها، ایمیل و تماس ها را چک نکنید هشدار به طور مداوم تکرار می شود.البته شاید فکر کنید که این برنامه نمیتواند کاربرد داشته باشید زیرا ممکن است بخواهید یک برنامه یا یک شماره را نادیده بگیرید و هشدار های مدام این برنامه ناهنجار باشد. از این رو Missed Call / SMS Reminder Pro یک لیست سیاه برای کاربران تدارک دیده که به وسیله آن می توانید هیچ یاد آوری از شماره های مورد نظر دریافت نکنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Missed Call / SMS Reminder Pro:

– بازیابی و یاد آوری تماس های از دست رفته

– بازیابی پیام های از دست رفته sms, or mms

– یاد آوری پیام های خوانده نشده..

– یادآوری تماس های از دست رفته یا میس کال ها در صورت خاموش بودن یا خارج از دسترس بودن موبایل آندروید شما

– قابل نصب بر روی تمای گوشی هایی که از سیستم عامل آندروید پشتیبانی می کنند

Missed call and SMS and Gmail reminder. The application notify you of missed calls and unread SMS and unread emails (PRO only). Reminder continue to work until: You open the call log screen or message box or you read email in gmail app, or you turn reminder off manually in application, exceed the max count you set.

download-دانلود با لینک مستقیم حجم:2mb

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی