My Data Manager - Data Usage

My-Data-Manager

صدها برنامه و بدافزار بر روی هر گوشی نصب است. که به محض برقرار اتصال به اینترنت شروع به کار می کنند. و اینترنت شما را مصرف می کند. بدون آنکه شما از عملکرد این اپلیکیشن ها خبر داشته باشید. بعضی از برنامه های گوشی به محض اینکه دیتای همراه یا وای فای گوشی را فعال کنید. شروع به بروز رسانی کرده. و در آخر می بیند. که شارژ اینترنت شما به اتمام رسیده است. اگر به دنبال اپلیکیشنی هستید که با استفاده از آن بتوانید از میزان ترافیک مصرفی اینترنت خود مطلع شوید، استفاده از اپلیکیشن My Data Manager را به شما توصیه می‌کنیم.

لیکیشن My Data Manager، یکی از اپلیکیشن‌های برتر در زمنیه کنترل و مدیریت اینترنت مصرفی شما است. شما با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید، میزان اینترنت مصرفی خود را کنترل و مدیریت نمایید.
این اپلیکیشن اطلاعاتی که در خصوص میزان ترافیک مصرفی شما نمایش می‌دهد. برای شما میزان ترافیک مصرفی را در حالت استفاده از اینترنت گوشی (داده های همراه) و وای‌فای به صورت جداگانه نمایش می‌دهد و همچنین میزان اینترنت مصرفی هر اپلیکیشن را هم به صورت مجزا نشان می‌دهد.

My Data Manager

یکی از ویژگی‌هایی که اپلیکیشن My Data Manager، را از سایر اپلیکیشن‌های مشابه‌اش متمایز می‌کند، اطلاعات مربوط به اینترنت وای‌فای را برای شما نمایش می‌دهد. معمولا این‌گونه اپلیکیشن‌ها تنها از اینترنت گوشی پشتیبانی می‌کنند و اطلاعات مربوط به ترافیک مصرفی در این حالت را نمایش‌ می‌دهند، اما اپلیکیشن My Data Manager از هر دو حالت پشتیبانی می‌کند و اطلاعاتی جامع و کامل در این خصوص در اختیار شما قرار می‌دهد.

برخی از ویژگی های این برنامه :

کنترل و ردیابی داده های اینترنت : نظارت بر استفاده از داده های همراه و اینترنت وای فای

تنظیم آلارم جهت هشدار به شما برای جلوگیری از اتمام ترافیک

هشدار به شما به محض متصل شدن یک اپلیکیشن به اینترنت

نمایش برنامه های که مصرف اینترنت بیشتری دارند.

مدیریت داده ها بر روی دستگاه

نمایش تاریخچه مصرفی اینترنت گوشی شما

کمک به صرفه جویی در مصرف ترافیک اینترنت شما

download-دانلود با لینک مستقیم حجم:7mb

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی