Photomath - Camera Calculator 3.0.2 - اپلیکیشن حل معادلات ریاضی با دوربین اندروید

Photomath Camera Calculator 1Photomath Camera Calculator 2Photomath Camera Calculator 3

PhotoMath – Camera Calculator v3.0.2 یک نرم افزار باهوش و باهوش ترین ماشین حساب ریاضی برای حل معادلات ریاضی با دوربین اندروید در جهان است. که نسخه جدید آن از سایت ای اس دانلود برای شما آماده کردیم. فقط کافیست دوربین خود را به یک مسئله ریاضی اشاره کنید، و PhotoMath فورا پاسخ را نمایش خواهد داد. این اپلیکیشن میلیون ها کاربر در سراسر جهان دارد. و اگر از نوشتن فرمول های و معادلات پیچیده ریاضی خسته شده اید. یا وقت کافی برای نوشتن و به دست آوردن یک معادله ریاضی را ندارید. از این اپلیکیشن باهوش کمک بگیرید. به محض اینکه دوربین اندروید بر روی یک مسئله داخل کتاب یا جای دیگر قرار دهید. اتوماتیک آن را تشخیص می دهد و جواب آن را به دست می آورد. زمانی که شما در یک مسئله گیر کرده اید، از این برنامه برای کمک گرفتن استفاده کنید. دکمه مراحل را بزنید، و راه حل گام به گام کامل را ببینید! مسائل و معادلات چاپ شده در کتاب های درسی ریاضی را پشتیبانی می کند.

PhotoMath با آموزش و حل مرحله به مرحله معادلات ریاضی نقش یک معلم را برای دانش آموزان ایفا می کند. این اپلیکیشن پس از تهیه تصویری از مسأله مورد نظر نه تنها پاسخ نهایی، بلکه روش حل را نیز به صورت مرحله به مرحله نمایش می دهد. این برنامه از طریق دوربین دستگاه اندرویدی٬ معادلات ریاضی را اسکن کرده و نه تنها به آنها پاسخ می دهد٬ بلکه پاسخ را به صورت تشریحی و مرحله به مرحله به شما ارائه می دهد. درواقع این اپلیکیشن به شما کمک می کند٬ هنگامی که می خواهید جواب سوالات را چک کنید و یا یک کلید برای مجموعه سوالات تهیه کنید٬ راحت تر به این نتیجه برسید. برنامه دارای رابط و کحیط کاربری ساده و روانی می باشد که کار کردن با آنرا بسیار ساده کرده است.

PhotoMath در حال حاضر از حساب ها، کسر ها، اعداد اعشاری، معادلات خطی و توابع مختلف مانند لگاریتم اصلی پشتیبانی می کند. پشتیبانی از ریاضی جدید به طور مداوم در نسخه های جدید اضافه می شود، چون هدف ما آسان کردن کل ریاضی برای یادگیری می باشد.

download-دانلود با لینک مستقیم حجم:13mb

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی