Phrasebook Pro - Learn Languages

Phrasebook - Learn Languages
بزرگترین استرسی که برای سفر کردن به کشورهای خارجی دارید. عدم تسلط کافی به زبان انگلیسی یا زبان آن کشور هست. بدون شک قبل از سفر کردن به کشورهای دیگر باید زبان آنها را تا حدودی یاد گرفت. کسی که بدون یادگیری زبان یک کشور بخواهد آنجا سفر کند. مثل یک آدم لال هست. نه قادر به تشخیص گفتار آنها و نه قادر به صحبت کردن با آنهاست. پس زبان یاد بگیرید. تا در سفر به کشورهای خارجی نگرانی و استرس ارتباط به افراد را نداشته باشید. اگر به زبان انگلیسی مسلط باشید. دیگر هیچ نگرانی از سفر کردن نخواهی داشت. بدین منظور برای یادگیری زبان در سفر یک اپلیکیشن اندرویدی به نام Phrasebook Pro – Learn Languages به شما معرفی می کنیم.

Phrasebook Pro – Learn Languages یک اپلیکیشن فوق العاده به منظور یادگیری و آموزش انواع زبان های زنده دنیاست. توسط این نرم افزار که می توان آن را به راحتی یک ابر نرم افزار آموزش زبان دانست شما قادرید فقط با همین یک نرم افزار به یادگیری و آموزش زبان هایی چون انگلیسی ، فرانسوی ، اسپانیایی ، ویتنامی ، آلمانی، ایتالیایی ، چینی ،  پرتغالی ، ژاپنی ، کره ای ، روسی ، ترکی ، عربی بپردازید. بدون نیاز به دیکشنری در سفر انگلیسی را یاد بگیرید. و با خیالی راحت سفر کنید. از فروشگاها, مراکز تجاری, مناطق توریستی, هتل و.. دیدن کنید. و با افراد مختلف انگلیسی یا زبان آن کشور را صحبت کنید.

Phrasebook - Learn Languages

شیوه آموزش این نرم افزار نوین و بسیار عالیست و بر اساس کلیک بر روی تصاویر است به این صورت که شما با کلیک بر روی هر تصویر قادر به گوش فرا دادن به صوت و تلفظ این کلمات هستید و همچنین می توانید با تلفظ لغات با مثال های در ضمن متن آشنا شوید . یادگیری از این طریق برای کسانی که تازه شروع به فراگیری زبان مدنظرشان کرده اند و در مراحل مقدماتی و سطح مبتدی هستند بسیار کاربردی و نتیجه بخش است چرا که این تصاویر کمک خواهد کرد مغز شما همیشه آماده پاسخگویی و یادآوردی لغات یادگرفته باشد.

ویژگی های Phrasebook Pro – Learn Languages:

  • یادگیری آسان زبان حتی برای افراد مبتدی
  • محیط کاربری بسیار جذاب
  • قابلیت تلفظ واضح کلمات
  • موجود بودن بخش علاقه مندی ها
  • قابلیت مقایسه تلفظ شما با تلفظ صحیح
  • کاملا آفلاین و بدون نیاز به اینترنت

download-دانلود با لینک مستقیم حجم:46mb

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی