نرم افزار بازیابی اطلاعاتRS NTFS/FAT Recovery 3.3 برای ویندوز

دانلود برنامه بازیابی اطلاعات RS NTFS/FAT Recovery مخصوص ویندوز

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که اطلاعات مهمی، خواسته یا ناخواسته از کامپیوترتان حذف شده، و قابلیت دسترسی به آنها را ندارید. اما راه چاره ای هم وجود دارد. بازیابی اطلاعات پاک شده با نرم افزار ریکاوری RS NTFS/FAT Recovery امکان پذیر می باشد. این برنامه با پارتیشن هایی نظیر NTFS و FAT کار می کند. نرم افزار آنها را برای یافتن پرونده های حذف شده اسکن می کند.

rsfatntfs

مهم نیست که چگونه این اطلاعات پاک شده اند، نرم افزار لیستی از پرونده هایی که پیدا شده اند را به شما نشان میدهد که از میان آنها می توانید موراد مورد نظر خود را بازیابی کنید. ما به شما صادقانه می گوییم که این برنامه تمامی آنچه شما می خواهید را بازیابی می کند و حتی این توانایی را دارد که پرونده هایی که مدت ها پیش حذف شده اند را بازیابی و در اختیار کاربر قرار دهد.

نرم افزار RS NTFS Recovery رابط کاربری ساده ای دارد و استفاده از آن بسیار آسان می باشد. شما همچنین می توانید با استفاده از این نرم افزار ریکاوری درایورهایی مانند درایورهای فلش مموری و دیسک را بازیابی کنید. این برنامه همچنین با تمامی فرمت ها سازگار می باشد و با استفاده از حالت اسکن سریع در عرض چند دقیقه می توانید تمامی داده های خود را بازیابی کنید. اپلیکیشن ریکاوری آر اس با تمامی نسخه های ویندوز و ویرایش های NTFS سازگار می باشد. شما همچنین می توانید از برنامه ریکاوری Partition Wizard Pro برای بازیابی پرونده های حذف شده استفاده کنید.

دانلود فایل نصبی برنامه با لینک مستقیم  حجم:79Mb

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی