SameSame - Visual Translator

 دیکشنری صوتی و تصویری SameSame Visual Translator

نسخه پولی – فروش در گوگل پلی 2 دلار+ پشتیبانی از زبان فارسی

SameSame Visual Translator 2 SameSame Visual Translator 1

دانستن زبان دوم بخصوص زبان انگلیسی یک امتیاز به حساب می آید. به راحتی می توان سایت و مقالات سایت های خارجی را مطالعه کرد. با دیگران افراد در خارج از کشور صحبت کرد. در مسافرت مشکلی نداشته باشید. و حتی می توانید یک شغل برای خود فراهم کنید. اگر می خواهید زبان دیگری یا زبان انگلیسی یاد بگیرید. از هر سنی شروع کنید دیر نیست. هزاران اپلیکیشن و برنامه آموزشی صوتی تصویری در زمینه زبان وجود دارد. که به شما در یادگیری زبان های خارجی کمک می  کنند. یکی از برنامه های آموزش تصویری زبان انگلیسی که به شما پیشنهاد می کنیم. SameSame Visual Translator  می باشد. که به صورت صوتی و تصویری و به صورت عملی بیش از 100 زبان زنده دنیا + زبان فارسی را به شما آموزش می دهد. امکان استفاده از تلفظ صوتی برای بیش از ۳۰ زبان مختلف, پشتیبانی از بیش از ۵۰۰ تصویر مختلف, استفاده آفلاین از قابلیت های کلیدی این نرم افزار هستند. این اپلیکیشن با تصویر به شما زبان را آموزش می دهد. و به چندین زبان مطرح جهان مثل انگلیسی, فرانسوی, آلمانی, ایتالیایی, پرتغالی, اسپانیایی و.. زبان شیرین فارسی آموزش می دهد.

این اپلیکیشن به مانند یک دیکشنری صوتی و تصویری آفلاین عمل می کند. فقط کافیست بخش دلخواه را امتحان کنید. یکی از مواقعی که در مسافرت به کشورهای خارجی دچار مشکل می شوید. تلفط و نام اشتیاء یا مکان ها و غذا می باشد. آن موقع می توانید از این دیکشنری کمک بگیرید.  که شامل بخش های زیر هست.

Emergency – کلمات و تصاویر مربوط به موارد اورژانسی چون دکتر، بیمارستان، آتش و …. در این بخش نمایش داده می‌شود.

Food – کلمات و تصاویر مرتبط به غذاها، نوشیدنی‌ها ومیوه‌ها در این بخش نشان داده می‌شود.

Transportation – کلمات و تصاویر مربوط به حمل و نقل و جابه‌جایی چون تاکسی، قطار، مترو و اتوبوس در این بخش نمایش داده می‌شود.

Accommodation – در این بخش تصاویر و کلمات مربوط به سکونت و موارد مرتبط به آن مثل هتل، سرویس‌بهداشتی و غیره است.

Useful – این قسمت برای نمایش کلمات کاربردی و مهم است.

Entertainment – این قسمت برای نمایش کلمات بخش تفریحات، خرید و سرگرمی‌ها است.

download-دانلود با لینک مستقیم حجم:5mb

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی