Smart File Manager-File Explorer & SD Card Manager

2020 07 11 173426

Smart File Manager-File Explorer & SD Card Manager– یکی از برنامه های مورد نیاز و واجب برای هر گوشی برنامه مدیریت فایل هاست که با مدیریت فایل ها دسترسی به حافظه بیشتر را برای شما امکان پذیر میکند. چرا که انباشته شدن فایل های بی استفاده در گوشی حجم زیادی از آن را اشغال می کند و با عث کندی سرعت گوشی می شود. پس لازم است برنامه ایی روی گوشی نصب کنیم تا فایل ها را سازماندهی و مدیریت کند. برنامه ایی که می خواهیم به شما معرفی کنیم یکی از بی نقص ترین برناه ها برای این کار است که با امکانات کاربردی با دسترسی به تمام فایل های موجود در حافظه و مدیریت بی نقص امکان مشاهده جزئیات هر فایل و پوشه را برای کاربر فراهم می کند.

با اتصال این فایل منیجر به سرورهای ابری امکان ذخیره سازی حافظه اطلاعات وجود دارد و حتی شما می توانید تصاویر و ویدئوهای مهم را در یک پوشه خاص ذخیره و نگه داری کنید. زمانی که می خواهید یک فایل را حذف کنید این برنامه در دو مرحله این کار را برای شما انجام می دهد تا به این طریق از هر گونه خطایی جلوگیری کند. مدیریت فایل از راه دور از طریق اتصال ftp برای کاربر فراهم شده است و شما می توانید چندین فایل را به فایل زیپ تبدیل کنید. برنامه Smart File Manager-File Explorer & SD Card Manager که ساده ترین و بی نقص ترین برنامه اکسپلورر فایل برای مدیریت پرونده های شما مانند تصاویر و موارد دیگر است و تنها مدیر فایل کاملاً برجسته با بهترین ویژگی هایی است که می توانید در فروشگاه Play برای مدیر کارت SD یا مرورگر پرونده پیدا کنید.

 به طور پیش فرض ، File Explorer (مدیر کارت SD) به شما امکان می دهد فایل ها را  کپی ، انتقال ، تغییر نام دهید ، حذف یا به اشتراک بگذارید. مدیر فایل همچنین دارای پرونده های بزرگ و عملکرد پرونده های جدید است که پرونده های بزرگ و فایل های چندرسانه ای جدید را در مرورگر پرونده دستگاه شما نشان می دهد. این برنامه با کسب امتیاز 4.5 از 5 از سوی کاربران گوگل به شما کمک می کند تا تمام پرونده ها و تمام فایل ها از هر نوع ، اعم از تصاویر ، صوتی ، تصویری ، سند یا apk را مدیریت کند.

دیگر امکانات برنامه اندرویدی Smart File Manager-File Explorer & SD Card Manager:

-امکان اجرای فایل های فشرده و تبدیل فایل های مختلف به فایل زیپ
-دسترسی به تمام فایل های موجود در حافظه
-مدیریت بی نقص فایل ها
-امکان مشاهده جزئیات هر فایل و پوشه
-حذف دو مرحله ایی فایل ها برای جلوگیری از هر گونه خطا
-امکان مخفی سازی اسناد مهم در یک پوشه
-امکان مدیریت فایل از راه دور با اتصال ftp

دانلود فایل نصبی پرمیوم برنامه با لینک مستقیم حجم:6mb

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی