دانلود TEDICT – English Dictation / Speaking / Listening v6.3.5- برنامه یادگیری زبان انگلیسی اندروید

TEDICT English Dictation 1

TEDICT – English Dictation / Speaking / Listening Paid Unlocked عنوان یک اپلیکیشن افزایش توانایی زبان انگلیسی مخصوص اندروید می باشد که توسط CoCO SWING توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. برای خوب بودن در زبان انگلیسی ، باید به آن گوش فرا دهید ، اما گوش دادن به انگلیسی کافی نیست. درست مانند سایر زبانهای دنیا ، انگلیسی کلمات مشابه زیادی دارد که با گوش دادن قادر به تشخیص درستی آن نیستید. به همین دلیل باید بتوانید تأیید کنید که آیا آنها را درست شنیدید یا نه. این برنامه به شما کمک می کنید تا بتوانید علاوه بر گوش دادن, نحوه ی درست نوشتن را نیز یاد بگیرید.

در نرم افزار TEDICT – English Dictation / Speaking / Listening آموزش به این ترتیب است که شما ابتدا یه فیلم به زبان انگلیسی را مشاهده می کنید, باید به خوبی به زبان فیلم گوش کنید و همزمان کلمات را به درستی بنویسید. این برنامه تمامی کلمات و لغاتی که توسط شما نوشته شده را بررسی می کند و اشتباهات شما را بیان می کند. از آنجا که فقط مدت کوتاهی طول می کشد ، می توانید از آن در اتوبوس یا مترو هم استفاده کنید. همچنین می توانید از طریق عملکرد ویدیویی با زیرنویس های فعال شده از آن به عنوان یک TED Viewer استفاده کنید. از ویژگی های قابل توجه این اپلیکیشن این است که تعداد زیادی از سخنرانی های TED به طور مداوم اضافه می شوند ، این بدان معناست که تعداد نامحدودی از مطالب آموزشی موجود برای شما وجود دارد.
TEDICT به شما امکان می دهد تا بسیاری از سخنرانی های TED را که می خواهید بارگیری کنید، بنابراین همیشه مطالب آموزشی جدید دریافت خواهید کرد.

download-دانلود با لینک مستقیم حجم:4mb

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی