Treadmill Workout

2020 10 06 094437

Treadmill Workout- از دیرباز زیبایی و تناسب اندام دغدغه بسیاری از افراد بوده است و انسان ها همیشه بدنبال راهی برای توازن اندام خود بوده اند. ورزش ساده و سالم ترین راه برای رسیدن به این مهم است و از جمله می توان به دویدن اشاره کرد که نقش بسیار مهمی در کاهش وزن دارد به شرطی که مداوم باشد. استفاده از تردمیل یکی از بهترین راه ها برای کاهش وزن است و ما در این پست قصد داریم برنامه ایی را به شما معرفی می کنیم که برای این منظور ساخته شده است و به شما کمک می کند در کمترین زمان به وزن دلخواه خود برسید. این برنامه که 6 تمرین متنوع با تردمیل در آن گنجانده شده است و از امکانات این برنامه می توان به ذخیره نتایج حاصل از تمرین اشاره کرد که به شما این امکان را می دهد نتایج حاصل از تمرینات خود را ببینید و از تاثیرات این برنامه اگاه شوید. 

هدف از تمرین با استفاده از تردمیل (HIIT) سوزاندن کالری بیشتر ، از دست دادن چربی بیشتر و ایجاد عضله بیشتر در زمان کمتری است. در هنگام ورزش ضربان قلب شما اندازه گرفته می شود و با توجه به آن میزان کالری سوخته شده و کاهش وزن محاسبه می شود. شما می توانید تمرینات را در چند ست انجام دهید و در بین انجام حرکات استراحت کنید. برای محاسبه کالری سوخته و ضربان قلب، جنس، سن، وزن و ضربان قلب خود را در حالت استراحت وارد کنید. تمرین را روی صفحه تمرینات انتخاب کنید. برای رفتن به صفحه تمرینات ، روی نام تمرین در گوشه بالا سمت چپ صفحه اصلی کلیک کنید.

دیگر امکانات برنامه اندرویدی Treadmill Workout:

– 6 تمرین دارد
– ارائه درخواست های صوتی برای مدیریت بهتر برنامه
– داده های تمرین را با Google Fit به اشتراک بگذارید
– کالری سوخته را محاسبه کنید
– توانایی ایجاد و سفارشی کردن تمرینات
– امکان ذخیره نتایج و مشاهده لیست و تاریخچه نمودار
– ضربان قلب خود را محاسبه کنید. این بر اساس روش ذخیره ضربان قلب کاروانن است. فقط سن و ضربان قلب در حالت استراحت را در تنظیمات وارد کنید.

دانلود فایل نصبی پرمیوم برنامه با لینک مستقیم حجم:9mb

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی