Ultra.Adware.Killer.1.7.2.0

نرم افزار حذف کدها, افزونه ها, بدافزارهای تبلیغاتی, غیرفعال سازی صفحات پاپ اپ از روی مرورگرها و ویندوز – Ultra Adware Killer

Ultra.Adware.Killer.1.7.2.0

بدافزارهای تبلیغاتی آزار دهنده ای مثل باز شدن صفحات پاپ آپ بر روی مرورگر ها فعال می گردد. که در بعضی مواقع کارکردن با اینترنت را برای ما زهرمار می کند. بعضی از این بدافزارها حتی با حذف و نصب مرورگر نیز غیر فعال و پاکسازی نیم شوند. و آنچنان آزار دهنده هستند که کاربر را مجبور می کنند تا ویندوز را عوض کند. این بدافزار در قالب های مختلف مثل افزونه یا پلاگین, کدهای پاپ آپ, تولبار و… بر روی مرورگر یا ویندوز نصب می شوند. و به محض باز کردن صفحه وب نیز صفحه یا بنر تبلیغاتی خود را فعال می کنند. بعضی از این بدافزار قدرتمند و جاسوسی هستند. ممکن است اطلاعات سیستم شما را نیز به سرور مورد نظر ارسال کنند و اطلاعات حیاتی شما مثل یوزر و پسورد را بدزدند. برای حل این مشکل یک نرم افزار آماده کردیم.

Ultra Adware Killer 1.7.2.0 + x64 قادر است تمامی بدافزارها, کدهای تبلیغاتی را از مرورگر و سیستم شما پاکسازی کند. و در نیتیجه امنیت شما را در اینترنت تامین کند. این نرم افزار هر گونه افزونه و کد مخرب تبلیغاتی را از سیستم شما پاکسازی می کند. و دیگر شاهد باز شدن هیچ گونه صفحه پاپ آپ و تبلیغات آزار دهند بر روی مرورگر خود نخواهید بود. این نرم افزار از تمامی مرورگر های اینترنت اکسپلورر, فایرفاکس, اپرا , گوگل کروم پشتیبانی می کند. و حتی برنامه های مخرب و بدافزارهای نصب شده بر روی ویندوز را شناسایی و پاکسازی می کند. Ultra Adware Killer  با اسکن کردن مرورگرها, ویندوز تمامی بدافزارهای جاسوسی و تبلیغاتی مخرب را شناسایی و پاکسازی می کند.

download-دانلود با لینک مستقیم حجم:2mb

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی