Video Merge & Video Joiner

2020 07 30 165243

Video Merge & Video Joiner – اغلب کاربران شبکه های اجتماعی استفاده از ویدئو را به عکس در شبکه های اجتماعی ترجیح می دهند چرا که هم پیام را راحت تر منتقل می کند هم محبوب تر است و هم با بالا رفتن سرعت اینترنت استفاده از ویدئو در فضای مجازی بیشتر شده است. برنامه ایی که در این پست قصد داریم به شما معرفی کنیم برنامه ایی برای ویرایش ویدئو است که ابزاری کاربردی برای کاربران حرفه ایی شبکه های اجتماعی  به حساب می آید. این برنامه ابزاری ساده که می تواند برای ادغام فیلم ها در یک فیلم واحد استفاده شود. فیلم ها را می توان به روش های مختلف پیوست. مثلا شما می توانید ویدیوها را در کنار هم قرار دهید که می توانید همزمان در یک صفحه پخش شود.

ادغام این فیلم ها به روش های مختلف انجام می شود که شامل در کنار هم قرار دادن آنها که به صورت همزمان پخش شوند، بالا و پایین قرار دادن انها و متوالی قرار دادن انها که پشت سر هم پخش شوند. شما می توانید صدای اصلی ویدئو را بردارید و صدای دلخواه را جایگزین آن کنید. یا چندین فایل صوتی را اضافه کنید تا با هم پخش شوند. این برنامه که توسط Stupendous Games طراحی شده و توسعه یافته است امکان ادغام سریع و آسان ویدیو ، قطع صدا یا تغییر صدا در ویدیو با استفاده از این برنامه ادغام به کاربر می دهد. 

دیگر امکانات برنامه اندرویدی Video Merge & Video Joiner:

– چندین فایل صوتی را اضافه کنید تا با هم پخش شوند یا یکی یکی
– همچنین چندین فیلم صوتی و موسیقی را هنگام ادغام فیلم اضافه کنید
– فیلم ادغام خود را در رسانه های اجتماعی ذخیره و به اشتراک بگذارید
– همچنین فیلم های کوچک را برای ایجاد داستان های ویدیویی ادغام کنید
– بی صدا کردن ویدیو: با استفاده از این برنامه همچنین می توانید هر ویدیویی را نادیده بگیرید
– صدا را در Video تغییر دهید: صوتی اصلی را حذف کرده و در بالای ویدیوی انتخاب شده ، یک موسیقی جدید یا پرونده صوتی اضافه کنید.

دانلود فایل نصبی کامل برنامه با لینک مستقیم حجم:24mb

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی