آموزش وردپرسافزونه وردپرسوب

دانلود رایگان افزونه WP Rocket 3.6.2

دانلود رایگان نسخه پولی افزونه WP Rocket

WP Rocket قویترین افزونه افزایش سرعت سایت وردپرس هست. این افزونه سرعت لود سایت شما را تا 100 درصد افزایش می دهد. و همچنین حجم ساعت و تعداد رکوئست ها به سرور را کاهش می دهد. وی پی راکت این روزها یکی از محبوب ترین و پرطرفداراترین افزونه های وردپرس است که تمامی افزونه افزایش سرعت سایت را کنار گذاشته است. و بیش از 90 درصد سایت های وردپرس از این افزونه استفاده می کنند.

تنظیمات WP Rocket بسیار ساده و بدون پیچیدگی خاصی است. با چند کلیک می توان تنظیمات دلخواه را اعمال کرد.و درصورتی که با قالب شما مشکل داشت. بعضی از آیتم ها را غیر فعال کرد. و همچنین تعیین کنید که هر چند ساعت یکبار کش را پاک و کش جدید ایجاد کند.

این افزونه در سایت های ایران تا 40 هزارتومان به فروش می رسد که ای اس دانلود آخرین ورژن آن را به صورت رایگان برای شما ارائه کرده است.

این افزونه در مقایسه با افزونه های W3 Total Cache، Wp super cache, Hyper Cache سرعت بسیار بالاتری دارد. و افزونه های ذکر شده به هیچ قابل مقایسه با راکت نیستند.

مهم نیست که قالب شما جدید باشد یا قدیمی. مهم این است که این افزونه راکت وردپرس قادر به بهینه سازی تصاویر، کدهای html, CSS, js سایت شما می باشد. که در نتیجه سرعت سایت را افزایش می دهد. و همچنین مصرف منابع سرور را هم کاهش می دهد.

همانطور که می دانید یکی از فاکتور مهم سئو از نظر گوگل سرعت لود سایت است. اگر سایت شما سرعت لود بالایی داشته باشد. نسبت به سایت رقیب که سرعت لود پایینی دارد در نتایج جست جو بالاتر قرار می گیرد. همچنین ربات های گوگل سایت هایی را که کند لود می شوند. را کمتر به آنها سر می زنند. یا اگر سایت خیلی کند لود شود. آن میزان تایمی را که ربات های گوگل برای لود سایت تعیین می کنند چنانچه سایت از آن زمان تعیین شده دیرتر لود شود. ربات گوگل از سایت خارج شده و به سراغ صفحات سایت های دیگر می رود.

حتما بخوانید:
بک لینک رایگان

البته مسئله فقط ربات های گوگل نیست. کاربران بخصوص در کشور ما که سرعت نت ضعیف هستند. سرعت لود سایت برای آن ها بسیار مهم است. چنانچه که یک سایت دیر لود شود بعضی کاربران آن را بسته و به سراغ سایت های دیگر بروند. یا سرعت لود پایین سایت ممکن است امکان کلیک بر روی دیگر صفحان سایت را کاهش دهد.

پس اگر می خواهید یک سایت وردپرس سئو شده و با سرعت نمایش بالا داشته باشید. همچنین مصرف منابع سرور پایین باشد. افزونه موشک یا راکت را نصب کنید.

download – دانلود رایگان افزونه WP Rocket 3.6.2

توجه:
این افزونه در دیگر سایت ها تا 60 هزار به فروش می رسد. جالب اینجاست سایت های فروشنده ادعا می کننده که نسخه ارائه شده اصلی می باشد!

توصیه من به شما این است که فریب این سایت ها رو نخورید.و الکی برای خرید و دانلود این افزونه ها هزینه نکنید چرا که نسخه اصلی این افزونه 50 دلار می باشد نه 50 هزار!
چرا که تمامی نسخه هایی که از سایت های ایرانی خریداری می کنید نال شده و غیر قانونی می باشند.

نسخه ای که ای اس دانلود برای شما ارائه کرده همان پلاگینی هست که از سایت های دیگر با قیمت بالا خریداری می کنید

با این تفاوت که ما به صورت رایگان به شما تقدیم کرده ایم.

برای دریافت نسخه پولی این افزونه به صورت رایگان همیشه اینجا سر بزنید.

download free WP Rocket
download free WP Rocket nulled
download WP Rocket free nulled
download WP Rocket wordpress plugin
WP Rocket
WP Rocket download
WP Rocket free download
WP Rocket free download nulled
WP Rocket nulled
WP Rocket nulled free download
WP Rocket plugin download
WP Rocket plugin free download

حتما بخوانید:
افزونه نمایش تبلیغات در گوشه سایت page peel