Hekasoft Backup & Restore

Hekasoft Backup Restore بهترین نرم افزاری است که تا کنون برای بکاپ و ریستور کردن اطلاعات مرورگر از جمله یوزر و پسورد ها مورد بررسی و استفاده قرار گرفته است. با استفاده از این نرم افزار می توان از تمامی اطلاعات مرورگر خود ( کروم ، فایرفاکس ، اپرا  و صدها بروزر دیگر ) بکاپ تهیه کرد. تا پس از حذف و نصب مرورگر یا تغییر ویندوز بتوان آنها را بازیابی کرد. به طوریکه که انگار اصلا مرورگر را حذف نکرده اید. و مشاهده خواهی کرد که تمامی اطلاعات مرورگر شما مثل قبل سر جای خود باقی مانده است. تاریخچه جست جو، کوکی ها، بوکمارک ، پلاگین ها ، اطلاعات کاربری در سایت های مختلف مثل یوزر نیم و رمز  عبور و حتی اگر در سایتی فعالیت داشته اید. حضور شما باقی می ماند.

hekasoft backup restore

این نرم افزار تمامی نیاز های شما را در این زمینه پاسخ می دهد. و می توان با اطمینان کامل از مرورگر خود فایل پشتیبان تهیه کرد. سپس آن را حذف و نصب کنید. و حتی از این اطلاعات می توان بر روی سیستم دیگر نیز بهره برد. تهیه بکاپ از هر گونه اطلاعات ضروری هست. بخصوص اگر از صاحبان مشاغل و افراد فعال در زمینه وب هستید. اطلاعات شما در سایت ها و شبکه های اجتماعی بسیار حیاتی و ضروری هست. از دست رفتن آنها ممکن برای شما گران تمام شود. پس پیشنهاد می کنیم. همیشه به طور مدوام از اطلاعات موجود بر روی مرورگر خود مثل کروم یا فایرفاکس در درایو جداگانه یک فایل پشتیبان تهیه کرد. تا در مواقع ضروری و در صورت نیاز آنها را بازیابی کنید. یا اگر مرورگر دچار مشکل شده است. می توان بدون نگرانی بابت پاک شدن اطلاعات و تاریخچه مرورگر ابتدا با نرم افزار Hekasoft Backup Restore از آن یک بکاپ تهیه کرد.سپس حذف و نصب کرد. و با همین نرم افزار فایل پشتیبان را restore کرد. این نرم افزار از تمامی مرورگرهای مطرح جهان مثل Firefox, Chrome, Opera, Maxthon, Safari, Internet Explorer, Pale Moon, IceDragon, Waterfox, SlimBoat, Avant Browser پشتیبانی می کند. با این روش دیگر نیاز گشتن در نت به دنبال روش های سخت و پیچیده نیست. چرا که بهترین و ساده ترین روش تهیه پشتیبان و بازگرانی اطلاعات browser خود همین روش استفاده از این برنامه می باشد.

دانلود نسخه 0.92 با لینک مستقیم حجم:5mb (نسخه قابل حمل)

دانلود نسخه 0.75 با لینک مستقیم حجم:1mb

 

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

راهنمای کار با نرم افزار:

برای مثلا قصد دارید که مرورگر فایرفاکس خود را حذف کنید. یا ویندوز را عوض کنید.
جهت اینکار ابتدا از مرورگر خارج شوید نرم افزار Hekasoft Backup Restore را اجرا کنید.

از لیست مرورگر ها فایرفاکس را انتخاب کنید
سپس بر روی گزینه Start کلیک کنید. بکاپ را در جای امن غیر از درایور ویندوز ذخیره کنید.

حالا مرورگر خود را حذف کنید. به صورت کامل یا اینکه ویندوز عوض کرده اید.
فایرفاکس خود را نصب کنید. و از آن خارج شوید.

همین نرم افزار را نصب یا اجرا کنید.

گزینه restore را تیک بزنید مرورگر فایرفاکس را انتخاب کنید. سپس استارت بزنید در این مرحله از شما فایل بکاپ را می خواهد که قبلا تهیه کردید.

طبق مسیری که ذخیره کرده اید.فایل را انتخاب کنید. منتظر بمانید تا کار ریستور کردن اطلاعات شما تکمیل شود.

پس از اتمام کار مرورگر خود اجرا کنید مشاهده می کنید که تمامی اطلاعات شما بازیابی شده اند.

انگار اصلا نه ویندوز عوض کرده اید.نه مرورگر را حذف کرده اید!
به زودی فیلم آموزش کار با نرم افزار ارائه می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی