logo-mag

نحوه پیدا کردن Copilot در ویندوز 11

نحوه پیدا کردن copilot در ویندوز 11

نمی توانید Copilot را در ویندوز 11 پیدا کنید؟ در اینجا چه باید کرد

هر ساله با ارتقاء ویندوز شاهد مشکلاتی هستیم که کاربران به سختی با آن دست و پنجه نرم می کنند. یکی از این مشکلات پیدا کردن کوپایلت در ویندوز 11 می باشد. ابزار هوش مصنوعی که مایکروسافت جدیدأ به سیستم عامل ویندوز خود اضافه کرده است. Copilot یکی از جالب ترین ویژگی های ویندوز 11 است، اما ممکن است این ابزار هنوز برای همه در دسترس نباشد. در اینجا نحوه فعال کردن آن را برای شما کاربران ویندوز 11 توضیح خواهیم داد.

نحوه پیدا کردن copilot در ویندوز 11

اگر به آنچه مایکروسافت می گوید اعتقاد دارید، Copilot آینده ویندوز است. اما اگر بخواهید آن را امتحان کنید اما نتوانید آن را پیدا کنید چه؟ ما چند ترفند داریم که اگر Copilot در ویندوز 11 وجود نداشته باشید می توانید آن را پیدا کرده و فعال کنید.

نحوه پیدا کردن copilot در ویندوز 11

کوپایلت کجاست؟

اگر کوپایلت یا Copilot به درستی روی ویندوز 11 نصب شده باشد، باید بتوانید نماد آن را در گوشه پایین سمت چپ صفحه خود پیدا کنید . روی دکمه اینجا کلیک کنید و پانل کناری Copilot ظاهر می شود.

نحوه پیدا کردن copilot در ویندوز 11

در برخی از نسخه‌های ویندوز، بسته به این که در حال حاضر کدام بیلد را اجرا می‌کنید، می توانید به سادگی با نگه داشتن ماوس روی نماد Copilot آن را فعال کنید. در غیر این صورت، برای شروع باید روی دکمه آن کلیک کنید.

برای Copilot به یک حساب مایکروسافت نیاز دارید

اگر Copilot در سیستم شما در دسترس نیست، ممکن است دلایل مختلفی وجود داشته باشد. با این حال، یکی از رایج‌ترین موارد، عدم ورود به حساب مایکروسافت است.

برای مثال، اگر ویندوز 11 را بدون اتصال به اینترنت نصب کرده اید، ممکن است وارد حساب کاربری مایکروسافت نشده اید. نگران نباشید، زیرا جابجایی از حساب محلی به حساب مایکروسافت در ویندوز 11 بسیار آسان است.

ممکن است دلایل دیگری برای عدم استفاده از حساب مایکروسافت در ویندوز 11 داشته باشید، اما صرف نظر از دلایل شما، کوپایلت بدون حساب مایکروسافت به راحتی کار نخواهد کرد.

آیا ویندوز را آپدیت کرده اید؟

اگر به‌روزرسانی خودکار را فعال نکنید، ممکن است Copilot در رایانه شما کند باشد. برای حل این مشکل، یا به روز رسانی خودکار را روشن کنید یا به سادگی به‌روزرسانی‌ها را به صورت دستی بررسی کنید.

نحوه پیدا کردن copilot در ویندوز 11

برای بررسی به‌روزرسانی‌ها، کلید Windows را فشار دهید ، سپس به روزرسانی یا همان “updates” را جستجو کنید. توجه داشته باشید که check for updates در فهرست ظاهر می‌شود یا خیر. این را باز کنید، سپس روی دکمه بررسی به‌روزرسانی‌ها در گوشه سمت راست بالای این پنجره کلیک کنید.

اگر به‌روزرسانی‌هایی در دسترس هستند، آنها را نصب کنید. پس از راه اندازی مجدد، امیدواریم متوجه شوید که کوپایلت در نصب ویندوز 11 شما وجود نداشت.

برای فعال کردن کوپایلت فقط کمی صبر نیاز دارید

اگر می‌خواهید فوراً ویژگی‌های جدیدتر Copilot را امتحان کنید، باید یک بیلد Insider از ویندوز 11 را اجرا کنید . اینها برای آزمایش ویژگی های جدید مفید هستند، اما احتمال ناپایداری را در رایانه شما افزایش می دهند.

با فرض اینکه شما ترجیح می دهید برای برنامه Windows Insider ثبت نام نکنید، فقط باید منتظر بمانید تا نسخه ویندوز 11 شما به روز شود. مایکروسافت کوپایلت را به سرعت عرضه می‌کند، بنابراین امیدواریم که نیازی به صبر طولانی نداشته باشید.

امیدواریم اکنون Copilot به راحتی روی سیستم شما اجرا شود. اگر مطمئن نیستید از اینجا به کجا بروید، به راهنمای ما که نحوه استفاده از Copilot در ویندوز را توضیح می دهد نگاهی بیندازید.

نحوه بررسی میزان استفاده از RAM، GPU و CPU در ویندوز 11

نحوه بررسی میزان استفاده از RAM، GPU و CPU در ویندوز 11

نحوه بررسی میزان استفاده از رم، پردازنده و گرافیک در ویندوز 11 اگر رایانه شما به خوبی کار نمی کند و احساس می کنید که کند شده، بهتر است بررسی کنید که چه چیزی منابع شما را درگیر کرده است. اما چگونه میزان استفاده از سخت افزار خود را در ویندوز 11 بررسی کنیم؟ ابزارهای کلیدی برای بررسی میزان استفاده

Read More »

چگونه کلین بوت کامل در ویندوز 11 اجرا کنیم؟

اگر سیستم شما آنطور که باید کار نمی کند یکی از دلایل ممکن است همین نیاز به Clean Boot یا بوت تمیز باشد. در این مقاله نحوه صحیح بوت کردن ویندوز 11 آورده شده است. همانطور که می دانید هنگام روشن کردن سیستم و لود ویندوز علاوه بر فایل های سیستمی یک سری برنامه ها در پس زمینه ویندوز در

Read More »
پیمایش به بالا