برنامه ToonApp: AI Cartoon Photo Editor, Cartoon Yourself تبدیل عکس به تصاویر کارتونی
000 3
 

ToonApp: AI Cartoon Photo Editor, Cartoon Yourself – ویرایشگر عکس کارتونی ToonApp برای تبدیل عکس به کارتون فیلترهای هوش مصنوعی شگفت انگیزی را برای تصاویر ارائه می دهد. شما می توانید عکس هایتان را کارتونی کنید تا به یک شخصیت انیمیشن تبدیل شوید. برای نهایی کردن ویرایش عکس یک پس زمینه چشمگیر اضافه کنید! تصاویر خود را به راحتی به نقاشی های هنری تبدیل کنید. با استفاده از جلوه های مختلف برنامه کارتونی و فیلترهای عکس زیبا  یک گالری هنری شگفت انگیز با استفاده از ویرایشگر عکس ToonApp ایجاد کنید. اگر شخصیت های انیمیشن را دوست دارید  این ویرایشگر تصویرکارتونی با فیلترهای مختلف هنری دیجیتال بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. عکس بگیرید و در اینستاگرام  فیس بوک، واتساپ، فلیکر، تامبلر ، اسنپ چت، TikTok، VK و Pinterest به اشتراک بگذارید تا تعداد زیادی لایک داشته باشید. سازنده این برنامه تمام ابزارهای عالی را که  برای ویرایش تصویر را که برای کارتونی سازی نیاز دارید  ارائه می دهد. ابتدا یک تصویر خارق العاده از گالری عکس خود انتخاب کنید یا با استفاده از دوربین یک سلفی بگیرید. اندازه تصویر را با استفاده از این برنامه تغییر دهید. فیلترهای چهره عالی کارتونی را برای تصاویر کاوش کنید تا تصویرها را کارتونی کنید! ویرایشگر عکس انیمیشن دارای بهترین فیلتر کارتونی AI می باشد. تمام عکس ها را با یک اشاره به تصاویر کارتونی تبدیل کنید. حالت عمودی ویرایشگر کارتون ToonApp: AI Cartoon Photo Editor, Cartoon Yourself با جلوه قلم مو  کار می کند.

این آسانترین سازنده تصویر پروفایل تاکنون است. سپس می توانید از جلوه های عکس مانند قلب درخشان ، ستاره و چلپ چلوپ رنگ استفاده کنید! برای ویرایش عکس حماسی از عکس زیبای خود از ویرایشگر پرتره کارتون استفاده کنید. ویرایشگر عکس ToonApp به طور خودکار پس زمینه را حذف می کند  بنابراین می توانید یک پس زمینه درخشان جدید اضافه کنید! ابتدا تصویر را به کارتون تبدیل کنید ، سپس یک پس زمینه شگفت انگیز کمیک را برای یک عکس پروفایل درخشان اضافه کنید. علاوه بر فیلترهای کارتونی صورت بسیاری از فیلترهای هنر وکتور، فیلتر نقاشی رنگ روغن و اسکچ آرت موجود است! ویرایشگر تصویر نقاشی رنگ روغن نفس گیر عکس شما را به نقاشی تبدیل می کند! همچنین می توانید به لطف جلوه نقاشی فقط در چند ثانیه یک عکس سیاه و سفید با دست بکشید. ویرایشگر عکس کارتونی یک برنامه ویرایش عکس برای همه است. هنگامی که این ویرایشگر کارتون را دارید برای ویرایش تصویر به برنامه دیگری نیاز ندارید. ToonApp همچنین جلوه قطره ای ، حالت عمودی و موارد دیگر را ارائه می دهد. ویرایش تصویر با ویرایشگر عکس انیمیشن رایگان بسیار سرگرم کننده است. شما می توانید با مقایسه قبل و بعد را انجام دهید تا دوستان خود را تحت تأثیر قرار دهید.

دیگر امکانات برنامه اندرویدی ToonApp: AI Cartoon Photo Editor, Cartoon Yourself:

-امکان تبدیل عکس به تصاویر کارتونی با یک اشاره
-استفاده از هوش مصنوعی برای دریافت خروجی دقیق
-امکان حذف پس زمینه عکس ها
-امکان جایگزینی پس زمینه دلخواه
-ارائه فیلتر و افکت های مختلف
-امکان تنظیم روشنایی تصاویر

 

دانلود فایل نصبی حرفه ای برنامه با لینک مستقیم حجم:37mb

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

1 دیدگاه دربارهٔ «دانلود ToonApp: AI Cartoon Photo Editor, Cartoon Yourself 1.0.36 – اپلیکیشن تبدیل عکس به تصاویر کارتونی مخصوص اندروید»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی