Adguard - نرم افزار جلوگیری از بازشدن پاپ آپ و بنرهای تبلیغاتی بر روی مرورگرها

Adguard

صفحات پاپ آپ و بنرهای تبلیغاتی ناخواسته به یک عامل آزار و اذیت کاربران در فضای مجازی تبدیل شدند. هنگام باز کردن یک سایت با مرورگر فایرفاکس یا کروم به محض کلیک کردن چندین صفحه تبلیغاتی باز می شود. به گونه ای که حتی مجبور خواهی بود. از آن سایت خارج شوید. این گونه تبلیغات آزار دهنده شامل کدهای پاپ اپ  و بنرهای تبلیغاتی رو می توان با نرم افزار Adguard غیر فعال و از اجرای آنها جلوگیری کرد.

Adguard 6.2.437.2171 Final یک نرم افزار قدرتمند و ضروری برای جلوگیری از باز شدن صفحات پاپ آپ و تبلیغات بنری آزار دهنده بر روی کامپیوتر و موبایل هست. این نرم افزار تبلیغات پاپ و بنری بر روی مرورگر های مختلف را بلاک می کند. تا بدون دردسری به وب گردی بپردازید.

بعضی از سایت ها به محض ورود به آن ویدئو و فایل های فلش لود می شود. که مصرف اینرنت شما را بالا می برند. Adguard برای این جور سایت ها هم چاره ای اندیشید تا از لود شدن ویدئو و بنرهای فلش جلوگیری کند. هنگامی که شما یک سایت را باز می کنید. یا صفحه ای را ذخیره می کنید. بنرهای تبلیغاتی معمولا نیمی از حجم یک سایت را تشکیل می دهند. که باغیر فعال سازی نمایش آنها می توان از مصرف اینترنت جلوگیری کرد.  این نرم افزار کاربردی از تمامی مرورگر های Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Opera, Maxthon, Avant Browser, Netscape Navigator, Flock, Lunascape, K-Melon, GreenBrower, Orca, MyIE, ComodoDragon, SeaMonkey, SRWare Iron, Rale Moon پشتیبانی می کند. این نرم افزار قابلیت های دیگری دارد. که بهتر نصب کنید.و با ویژگی های آن آشنا شوید.

download-دانلود با لینک مستقیم حجم:54mb

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی