دانلود فیلم آموزش ویرایش دسته جمعی عکس ها با فتوشاپ

How to edit multiple photos in Photoshop

با وجود آنکه نرم افزار های زیادی جهت ویرایش تصاویر ساخته شده است. اما فتوشاپ هنوز هم بهترین نرم افزار ویرایش عکس در جهان به شمار می آید. کیفیت و قابلیت هایی دارد که هیچ نرم افزار دیگری ندارد. استفاده از تصاویر جالب و درج آدرس سایت یا درج تبلیغات کانال و شماره تماس خود بر روی عکس ها و انتشار آن در شبکه های اجتماعی یکی از بهترین راه های انجام تبلیغات به شماره می رود. هر چند روش قدیمی است اما هنوز کارایی خود را دارد. به فرض مثال شما 100 تا عکس دارید و می خواهید آدرس سایت یا آدرس کانال خود را بر روی آن بنویسید. یا آنها را ویرایش کنید. در واقع ویرایش تک به تک این تصاویر کاری بسیار وقت گیر و خسته کننده هست.

اینجاست که با خود می گوئید ای کاش می شد که همه ای اینها عکس را با هم در کمترین زمان ویرایش کرد. شاید چند سال پیش فتوشاپ این قابلیت را نداشت. اما اکنون در Photoshop CS6 با استفاده از Actions  و Batch هر تعداد عکس 100 یا 1000 تا داشته باشید. در کمتر از چند دقیقه همه آنها را به صورت اتوماتیک ویرایش کنید. از آنجا که فیلم های آموزشی بهترین منبع یادگیری هستند. این بار هم جهت آموزش ویرایش دسته جمعی عکس ها در فتوشاپ یک فیلم آموزشی برای شما تهیه کردیم. که به صورت کاملا واضح حتی برای کسانی که هیچ آشنایی با فتوشاپ ندارند، آموزش می دهد.

بدون شک این روش بهترین و سریعترین روش ویرایش دسته جمعی هزاران عکس می باشد. در پایان این فیلم آموزش یاد خواهی گرفت که سایز عکس ها را تغییر دهید. نوشته روی عکس ها را پاک کنید. سپس آنها را به صورت اتوماتیک ویرایش کنید.

edit multiple photos at once photoshop – How to edit multiple photos in Photoshop

 

برای انجام این کار ابتدا با فتوشاپ CS6 یک عکس را انتخاب و ویرایش کرد.

سپس با استفاده از Actions عملیاد ویرایش ضبط کرده

و در نهایت با استفاده Batch فولدری که شامل 100 یا هر تعداد عکس باشد را انتخاب کنید.

مسیر ذخیره عکس ها را مشخص کنید و اوکی کنید تا تمامی تصاویر را اتوماتیک ویرایش و ذخیره کند بدون آنکه که نیاز باشد شما کاری انجام دهید.

فقط زمانی که فتوشاپ در حال ویرایش عکس ها می باشد کاری انجام ندهید که سرعت سیستم را کند کند و باعث متوقف شدن فتوشاپ شود.

این فیلم بر روی نسخه های دیگر فتوشاپ از جمله فتوشاپ CC 2017 قابل انجام می باشد.

Save

دانلود با لینک مستقیم حجم:29mb

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی