Dumpster Undelete & Restore Pictures and Videos

نسخه جدید و پولی Dumpster Image & Video Restore Premium

بازیابی اطلاعات و فایل های پاک شده اندروید ( عکس, موزیک, فیلم )

Dumpster Image & Video Restore Premium

برای بازیابی اطلاعات حذف شده اندروید مانند فیلم, عکس, موزیک و.. به جای استفاده از کامپیوتر جهت بازیابی بهتر است از نرم افزارهای ریکاوری ویژه اندروید استفاده کنید. یکی از این نرم افزار ها که اخیرا بر روی گوگل پلی به فروش رسیده Dumpster Image & Video Restore Premium می باشد. که نسخه پولی آن را برای شما آماده کردیم.

این نرم افزار به گفته سازنده آن قادر است تا 95 درصد اطلاعات پاک شده دستگاه اندروید مثل محتوای گالری (تصاویر, فیلم ها, فایل های صوتی ) و دیگر فایل ها را بازیابی کند. و از فرمت های مانند pdf, mp3, doc, avi, jpg, txt پشتیبانی می کند. این برنامه به روت و اینترنت نیاز ندارد. حتی قادر است تا برنامه های پاک شده اندروید را بازیابی کند. و فایل های images, vids, audio, pdf, zip, mp3, mp4, ppt, doc, avi, mpg, jpg, rar را به راحتی بازیابی میکند. البته قبل از بازیابی یک پیش نمایش از آنها به شما ارائه می دهد. کارکردن با این اپلیکیشن بسیار راحت و در چند کلیک کار ریکاوری را انجام می دهد.

ویژگی های Dumpster Image & Video Restore Premium :
قابلیت بازگردانی فایلهای عکس ، ویدیو و موزیک
پشتیبانی از فرمت های pdf, mp3, doc, avi, jpg, txt, etc
بازگردانی برنامه های پاک شده (جدید)
بازگردانی فایل تنها با یک کلیک
قابلیت پیش نمایش فایل قبل از بازگردانی
قفل صفحه
بدون نیاز به اینترنت
بدون نیاز به روت

ین برنامه روشی برای بازیابی ساده و سریع می باشد و در واقع مشابه سطل آشغال ویندوز عمل میکند. چنانچه بصورت ناخواسته یا تصادفی برخی از فایل ها و برنامه های گوشیتان را حذف کردید، آنها وارد دامپستر شده و قادرید بلافاصله آنها را بازیابی کنید. کافیست برنامه را اجرا کرده و از میان محتویات آن، فایل دلخواهتان را یافته و روی آن کلیک کنید تا بلافاصله روی دستگاهتان ظاهر شود. کارکرد Dumpster فقط به همین مورد محدود نمیشود بلکه پشتیبان گیری از تمام برنامه های حذف شده، تصاویر، فیلم ها، اسناد و موارد دیگر را نیز فراهم می کند. با نصب این برنامه خیال خود را بابت از دست رفتن فایل های مهم راحت کنید زیرا Dumpster از تمامی اسناد و فایلهایتان بکاپ گیری کرده و در صورت نیازتان فورا می تواند آن را به دستگاه شما بازگرداند.

download-دانلود با لینک مستقیم حجم:6mb

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی