GridinSoft Trojan Killer+patch

قویترین آنتی تروجان جهان- حذف بدافزارهای جاسوسی با

نسخه جدید GridinSoft Trojan Killer 2.2.7.9 patch

GridinSoft Trojan Killer+patch

تروجان ها اگر چه منتشر نمی شوند. اما قدرت تخریب ویروس ها را دارند. و به راحتی می توانند سیستم شما را مختل کنند. تروجان ها به راحتی هم قابل شناسایی نیست. برای شناسایی و از بین بردن آنها این بدافزار مخرب می توان از نرم افزار قدرتمند GridinSoft Trojan Killer 2.2.7.9 patch استفاده کرد. یکی از بهترین برنامه های آنتی تروجان برای ویندوز به شمار می آید. اغلب بدافزارهای و نرم افزار های جاسوسی در نقش تروجان طراحی و پیاده سازی می شوند. با استفاده از این نرم افزار می توان این نوع تروجان ها را شناسایی, و حذف کرد. تروجان های که ممکن است آنتی ویروس شما قادر به شناسایی و حذف آنها نباشد. GridinSoft Trojan Killer تمامی فایل های بارگذاری شده در زمان Boot سیستم را برای تشخیص نرم افزارهای جاسوسی ، تروجان ، کرم های اینترنتی و دیگر بدافزارها بررسی خواهد کرد. این برنامه قدرتمند با کارکرد در پس زمینه ویندوز ، تداخلی در کارکردهای سیستم ایجاد نکرده و نهایت امنیت را برای شما فراهم می کند.

برخی از امکانات نرم افزار GridinSoft Trojan Killer :
– بازنشانی تنظیمات Internet Explorer: برخی بدافزارها ، در بخش های Home ،Start و Search مرورگر اینترنت اکسپلورر ، تغییراتی اعمال می کنند تا کامپیوتر شما اطلاعات را برای سایت به خصوصی ارسال کند. GridinSoft Trojan Killer تمامی این تنظیمات را به حالت اولیه خود برگردانده و امنیت کامل را برای شما فراهم می کند.
– بازنشانی فایل های HOST: فایل های HOST ویندوز ، فایل هایی متنی هستند که آدرس های اینترنتی را ذخیره می کنند. این فایل ها می توانند برای افزایش :.8)رعت دسترسی به سایت های پربازدید استفاده شوند. برخی بدافزارها باعث تغییراتی در فایل های HOST می شوند تا شما را به سایت مورد نظر خودشان راهنمایی کنند. GridinSoft Trojan Killer تمامی این فایل ها را پاک سازی خواهد کرد.
– بازنشانی قوانین آپدیت ویندوز: برخی بدافزارها تلاش می کنند که جلوی آپدیت شدن ویندوز را بگیرند و با خالی گذاشتن بخش آپدیت ویندوز در تنظیمات آن ، اجازه نمی دهند که ویندوز آپدیت شود.
GridinSoft Trojan Killer تنظمیات آپدیت ویندوز را بررسی کرده و در صورت نیاز آنها را تصحیح می کند.
– پشتیبانی از اکثر سیستم عامل های بخصوص ویندوز Windows® ۸
و….

download-دانلود با لینک مستقیم حجم:72mb

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی