InstaBeauty -Makeup Selfie Cam  - نرم افزار ساخت عکس سلفی حرفه ای برای اینستاگرام

3 InstaBeauty Makeup Selfie Cam APKInstaBeauty Makeup Selfie Cam APK 6

InstaBeauty -Makeup Selfie Cam نرم افزاری برای ویرایش عکس های سلفی جهت استفاده در اینستاگرام، فیس بوک، اسنپ چت، توییتر و دیگر شبکه های اجتماعی است. که هم اکنون به یکی از بهترین اپلیکیشن های ویرایش عکس ها سلفی اینستاگرم تبدیل شده است. InstaBeauty  شامل بیش از 100 استایل و افکت و فیلتر زیبا برای جذابیت بخشیدن به عکس های سلفی فردی و گروهی جهت استفاده در شبکه های اجتماعی می باشد. و بیش از 50 میلیون کاربر از این اپلیکیشن برای عکس های سلفی استفاده می کنند. که بخاطر افکت ها و فیلترهای پیشرفته محبوبیت بسیار بالایی پیدا کرده. و به یکی از بهترین نرم افزارها برای ساختن عکس های سلفی تبدیل شده است.


با فیلترهای متعدد بر روی تصاویر مثل زوم کردن چشم ها، سفید کردن دندان ها، کلاژ شیک و ده ها فیلتر زیبا که به عکس های شما جذابیت می بخشند. با روتوش اتوماتیک پوست شما و انواع whiteheads، blackheads، pimples، acnes و rosacea  را از تصاویر حذف می کند. که در نتیجه خروجی آن عکس جالب و جذابی است. که تحویل شما می دهد. اگر از جمله کسانی هستید که عاشق گرفتن عکس سلفی از خودتان میباشد حتما این برنامه را امتحان کنید. InstaBeauty عکس و ویدئو شما را با یک عکس زیبا می کند. کافیست عکس گرفته شده را در این برنامه لمس کنید و ببینید که چه نتیجه اعجاب آوری را مشاهده خواهید کرد.

کسانی که نگران کیفیت و روتوش نبودن عکس های سلفی خود هستند. از این برنامه InstaBeauty بر روی دستگاه اندرویدی خود استافده کنند. و از قابلیت های پیشرفته آن شگفت زده شوید.

InstaBeauty contains more than 100 beautiful makeup styles and filters. It can help you remove whiteheads,blackheads, pimples, acnes and rosacea to get a flawless skin selfie. It is a professional selfie camera populated with more than 50 million users globally because of selfie filters, grid filters, teeth whitening, zoom in the eyes, stylish collage, emoji sticker, quick snap, special video and many other amazing features.

download-دانلود با لینک مستقیم حجم:40mb

پسورد فایل ها: www.asdownload.net

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرتبط
مرتبط
پیمایش به بالا
ای اس دانلود در شبکه های اجتماعی